2018-12-20

Tulia: Wyjątkowy, spektakularny koncert w Świętej Lipce

0

Folkowy zespół o wspólnym kolędowaniu z Telewizją POLSAT. Utalentowane dziewczyny z formacji Tulia specjalnie dla POLSAT.PL opowiadają o tym, co czeka widzów podczas koncertu świątecznego w Świętej Lipce. Kto wystąpi? Które wykonania będą najciekawsze? Co czyni ten koncert wyjątkowym?

Podczas wigilijnego występu w barokowym sanktuarium maryjnym po najpiękniejsze pastorałki sięgają tacy artyści jak Michał Bajor, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Ewa Farna oraz Ania Wyszkoni. Nie zabraknie także popularnych zespołów, jak choćby Enej, Pectus oraz Tulia.

Dziewczyny, które rozsławiły folkowe aranżacje w muzyce rozrywkowej, ujawniły, co zaśpiewają. - Wykonałyśmy trzy kolędy, w tym nawet jedną niespodziankę, oraz dwie wspólne z innymi artystami - mówiła jedna z członkiń grupy w rozmowie z IPLA.TV i POLSAT.PL.

Interpretacje pieśni świątecznych mogą pozytywnie zaskoczyć widzów przed telewizorami. - Najbardziej cieszyłyśmy się ze wspólnego wykonania kolędy z panią Alicją Majewską w aranżacji pana Korcza - zdradziła Tulia. - Wspaniałe przeżycie - kontynuowała, podkreślając jednocześnie, że takie nagranie to wyzwanie: - Było to dla nas bardzo wymagające. Jeszcze nie śpiewałyśmy na tak wiele głosów. Koncert jest spektakularny - dodała na koniec.

Artystom w Nowej Lipce będzie towarzyszyć orkiestra pod dyrekcją Tomasza Szymusia.

Oglądaj w IPLA.TV: Tulia o kolędowaniu z Telewizją POLSAT

Wielkie Kolędowanie z Polsatem - Święta Lipka 2018 w poniedziałek 24 grudnia o godz. 16:45 i 17:45 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Golec uOrkiestra: Najważniejsza jest radość z bycia razem
Enej: Cieszmy się z tego, że mamy bliskich obok
Krzysztof Ibisz: Teraz jest najlepszy czas na to, by zwolnić
Piotr Gumulec: Musi być zapach prawdziwej choinki 
Ewa Wachowicz: W moim domu najważniejsza jest tradycja

Komentarze
© Polsat 2021