2018-09-28

Wspaniały Zbigniew Wodecki w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Wzruszające wspomnienie! Ten występ przejdzie do historii programu. - Stoję przed zadaniem arcytrudnym, niewykonalnym - zapowiadał uczestnik przed metamorfozą w Zbigniewa Wodeckiego w utworze „Lubię wracać tam gdzie byłem”. A potem popłynęły łzy...

W czwartym odcinku dziesiątej edycji show z niezwykle trudnym wyzwaniem zmierzył się Mateusz Ziółko. Musiał wcielić się - jak powiedział prowadzący Maciej Dowbor - w „ponadikonę polskiej muzyki rozrywkowej”, czyli Zbigniewa Wodeckiego.

Wokalista przyznał przed występem, że utwór zawsze wzbudzał w nim „niesamowite wzruszenie”. Okazuje się, że nie tylko w nim. Zarówno osoba Zbigniewa Wodeckiego, sama piosenka, jak i wykonanie mocno poruszyły jury. Także prowadzący show Piotr Gąsowski z mokrymi oczami wspominał zmarłego w 2017 roku wielkiego artystę.

Zbigniew Wodecki współpracował z Telewizją POLSAT. Był jedną z gwiazd Polsat SuperHit Festiwal. W maju 2016 roku w Operze Leśnej w Sopocie dał jubileuszowy koncert z okazji 40-lecia pracy twórczej. Zaprezentował wówczas wszystkie najważniejsze hity, a publiczność bawił anegdotami ze swojej kariery. Wziął także udział w Sylwestrowej Mocy Przebojów, witając z widzami Polsatu 2017 rok. - Nie potrafię być poza muzyką - wspominał. - Gram i śpiewam z podniesioną głową, bo wiem, że wszyscy się starają, żeby było dobrze - mówił POLSAT.PL.

Fani muzyki w Polsce zapamiętają go na zawsze, pełnego radości z dzielenia się muzyczną pasją, ale także z charakterystyczną fryzurą oraz trąbką przy ustach lub siedzącego przy fortepianie. Oto fragment programu:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Rafał Szatan jako Julio Iglesias
Rafał Szatan najlepszy! Zaśpiewał jak Tanita Tikaram
Tak Adriana Kalska robi reggae! Sukces prosto z Jamajki
„Boogie”: Noszenie szpilek to dla mnie wyzwanie
Katarzyna Maciąg: To mądry i uczciwy program
Filip Lato radzi uczestnikom „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Honorata Skarbek najbardziej lubi radykalne zmiany
Mateusz Ziółko: Żaden program nie stawia tak trudnych wyzwań

Komentarze
© Polsat 2018