2018-02-28

Wiosna 2018 w Telewizji POLSAT. Sprawdź szczegóły!

0

W ramówce pojawią się aż trzy nowe programy, a na pierwszym planie będzie miłość! Uczucia i emocje zagwarantują „Wyjdź za mnie”, „Umów się ze mną. Take me Out” oraz „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. Nie zabraknie również dobrze znanych seriali i show. To będzie niezapomniana wiosna w Polsacie!

„Wyjdź za mnie” to nowy reality show, którego uczestnicy mają szansę odnaleźć drugą połówkę i udowodnić wszystkim, że zawsze warto wierzyć w miłość. Druga nowość to „Umów się ze mną. Take Me Out” - światowy hit, który podbił serca widzów w 30 krajach! To program rozrywkowy przepełniony muzyką, śmiechem i żartami, w którym singielki i single próbują umówić się na randkę. Ogromne miłosne emocje i wzruszenia czekają nas również w trzeciej telewizyjnej nowości „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. Zapraszamy także na kolejne sezony ukochanych przez widzów seriali: „Przyjaciółki”, „W rytmie serca” i „Pierwsza miłość”. Powraca również ulubiony program rozrywkowy „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” z nowymi gwiazdami i nową jurorką - Olą Jordan, najbardziej prestiżowy program kulinarny „Top Chef” oraz widowiskowy show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Po raz kolejny będziemy ocierać łzy szczęścia oglądając kolejny sezon programu „Nasz nowy dom” oraz śmiać się do łez przy „Kabarecie na Żywo”. Solidną dawkę emocji otrzymają fani sportu. A najistotniejsze informacje z kraju i ze świata przedstawią, jak zawsze obiektywnie, dziennikarze programu „Wydarzenia”.

PROGRAMY I SERIALE

NOWOŚĆ - „Umów się ze mną. Take Me Out”
Premiera: 7 marca (środa), godz. 20:00

Oto polska wersja międzynarodowego hitu telewizyjnego „Take Me Out”, czyli po prostu „Umów się ze mną”. Co kryje się pod nazwą show? Doskonała zabawa, żarty i pełna spontaniczność uczestników, którzy będą dokonywać randkowych, czasem mocno zaskakujących wyborów. Program może pochwalić się nie tylko milionami widzów, ale i uznaniem krytyków, którzy okrzyknęli go jednym z najlepszych show randkowych w historii telewizji. Poprowadzi go młody, zdolny i błyskotliwy artysta kabaretowy - Piotr „Guma” Gumulec, znany widzom Polsatu z „Kabaretu na Żywo”.
Co trzeba zrobić, aby udać się na randkę idealną? W każdym odcinku trzydzieści kandydatek pozna czterech singli. W każdym z etapów dziewczyny decydują, czy są zainteresowane spotkaniem z danym mężczyzną czy też nie. Jeśli w ostatniej rundzie zostanie więcej niż jedna kandydatka, role się odwrócą i to mężczyzna będzie wybierał kobietę, z którą uda się na randkę.

NOWOŚĆ - „The Story Of My Life. Historia naszego życia”
Premiera: 2 marca (piątek), godz. 22:15

Kto z nas nie marzył o podróży w czasie? W nowym talk-show Polsatu jest to możliwe! Goście programu, znane pary, będą miały niepowtarzalną okazję, aby podejrzeć swoją wspólną przyszłość. Podczas ekspresowej i pełnej emocji wycieczki od chwili obecnej do późnej starości, bohaterom programu będzie towarzyszyła uznana dziennikarka prasowa i telewizyjna Katarzyna Montgomery, która przeprowadzi z nimi rozmowy o uczuciach i wspólnej życiowej drodze.
Do programu „The Story Of My Life. Historia naszego życia” Katarzyna Montgomery zaprosiła pary, które mają na tyle odwagi, aby nie bać się spojrzeć wspólnie w odległą przyszłość. Gośćmi nowej produkcji Polsatu będą: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Lenka i Jan Klimentowie, Dorota i Radek Liszewscy, Julia Wieniawa i Antek Królikowski oraz Dorota i Czesław Mozilowie. W każdym odcinku najlepsi specjaliści od charakteryzacji odmienią ich wygląd, postarzając o kilkadziesiąt lat. Bohaterowie skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami.

NOWOŚĆ - „Wyjdź za mnie”
Premiera: 22 marca (czwartek), godz. 22:15

Nowy reality show Polsatu, w którym można znaleźć miłość na całe życie. W tym programie mogą spełnić się marzenia ludzi, którzy już dawno stracili nadzieję na odnalezienie drugiej połówki. Uczestnicy show przeżyją nie tylko emocjonującą przygodę w skąpanej słońcem Hiszpanii, ale przede wszystkim będą mieli szansę na spotkanie tej najważniejszej osoby w ich życiu.
Dwanaście osób wybranych spośród setek zgłoszeń będzie się starało odnaleźć swoją drugą połówkę. Każdy z nich jest inny, mają różne zawody, zainteresowania i przede wszystkim odmienny bagaż życiowych doświadczeń, ale łączy ich jedno - marzenie o miłości. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn na kilka tygodni zamieszka w luksusowej i pięknej rezydencji w słonecznej Hiszpanii, pod czujnym okiem i opieką doświadczonych psychologów Marii Rotkiel i Tomasza Kozłowskiego. Ten program udowodni, że zawsze warto walczyć o miłość.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” (8. edycja)
Premiera: 2 marca (piątek), godz. 20:00

Najbardziej wyczekiwany i uwielbiany show wraca na antenę Telewizji POLSAT. W piątkowe wieczory znów zagości w domach milionów telewidzów. Co czeka nas w ósmej edycji? Przede wszystkim powitamy nową twarz za jurorskim stołem! Jest nią Ola Jordan - jedna z najpopularniejszych tancerek brytyjskiej edycji „Tańca z Gwiazdami”! Występowała tam przez 10 lat i zdobyła Kryształową Kulę w parze z dziennikarzem BBC Chrissem Hollinsem. W Anglii jest ulubienicą mediów i fanów. Mamy nadzieję, że polscy widzowie pokochają ją tak samo.
Na parkiecie również zobaczymy mnóstwo nowych twarzy - jedenaście gwiazd oraz kilku debiutantów wśród tancerzy. Po raz pierwszy w historii programu zmierzą się ze sobą aż dwie życiowe pary: dziennikarka Beata Tadla z Jankiem Klimentem oraz jej partner Jarosław Kret, który zatańczy z Lenką Klimentovą. Wokalista Antek Smykiewicz stworzy duet z Agnieszką Kaczorowską. Królową Snapchata, blogerkę i youtuberkę Angelikę Muchę - znaną jako „LittleMooonster96” w zawiłości trudnej sztuki tańca wprowadzi Rafał Maserak. Aktorkę Wiktorię Gąsiewską poprowadzi na parkiecie nowy tancerz w show Oskar Dziedzic. Architekt i projektantka wnętrz Martyna Kupczyk, znana z programu „Nasz nowy dom” zatańczy z Żorą Korolyowem. Wokalistę, autora tekstów i zawodnika MMA Pawła Mikołajuwa, czyli Popka zobaczymy w parze z Janją Lesar. Mistrzyni Świata Fitness - Katarzynie Dziurskiej na parkiecie towarzyszył będzie Tomasz Barański. Dla aktora Dariusza Wieteski taneczną nauczycielką będzie nowa tancerka w show Katarzyna Vu Manh. Modelka Renata Kaczoruk pojawi się u boku nowego tancerza Michała Jeziorowskiego. Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź zatańczy z Waleriją Żurawlewą.
Zmagania gwiazd na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w walce o 100 tysięcy złotych i Kryształową Kulę oceni jury: Iwona Pavlović, nowa w tym gronie Ola Jordan, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski. Show poprowadzą wspólnie, jak zawsze, Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

„Top Chef” (7. edycja)
Premiera: 7 marca (środa), godz. 21:30

Wiosną na antenę Polsatu powraca najbardziej prestiżowy program kulinarny w historii polskiej telewizji. Biorą w nim udział wybitni kucharze, którzy swoimi umiejętnościami i talentem mogą zrewolucjonizować polską gastronomię. Uczestników ocenia kompetentne i wymagające jury, a zasiadają w nim: Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i zupełnie nowy w tym gronie - Robert Sowa. Najbliższą edycję poprowadzi Grzegorz Łapanowski - kucharz i dziennikarz kulinarny.
„Top Chef” to jeden z najstarszych i najsłynniejszych kulinarnych show na świecie. Wśród polskich kucharzy osiągnął gigantyczną popularność. W castingach do siódmej edycji wzięło udział niemal pół tysiąca chętnych. Od uczestników wymaga się: perfekcji, podejmowania ryzyka, kreatywności i przede wszystkim miłości do gotowania. Nagrodą główną jest prestiżowy tytuł Top Chef i 100 tysięcy złotych.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (9. edycja)
Premiera: 3 marca (sobota), godz. 22:00

To jeden z najbardziej elektryzujących telewizyjnych show w Polsce. Dowodem na uwielbienie tego właśnie programu przez telewidzów jest tegoroczna Telekamera „Tele Tygodnia” przyznana w kategorii najlepszy program rozrywkowy. Rozpoczyna się właśnie piąty rok i dziewiąta edycja programu, w którym artyści podejmują się trudnego wyzwania, jakim są wcielenia w ikony światowej i polskiej muzyki. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny powalczą w tym sezonie: Iza Miko, Anna Guzik, Andrzej Młynarczyk, Joanna Lazer czyli Ruda z zespołu Red Lips, Filip Lato znany z chóru Sound'n'Grace, artyści z Teatru Muzycznego Roma: Janek Traczyk i Natalia Krakowiak oraz aktor Teatru Dramatycznego Krzysztof Szczepaniak.
W roli jurora pojawi się nowa osoba, której twarz brzmi bardzo znajomo! To aktor Kacper Kuszewski, który oczarował wszystkich i zwyciężył ósmą edycję show. Obok niego w jury niezmiennie zasiądą: królowa aktorskich i wokalnych zmagań pierwszego sezonu show - Katarzyna Skrzynecka, nietuzinkowy aktor - Paweł Królikowski oraz doskonale znana w Polsce i na świecie diwa operowa - Małgorzata Walewska.

„Nasz nowy dom” (10. edycja)
Premiera: 1 marca (czwartek), godz. 20:00

To już dziesiąty sezon jednego z najważniejszych programów misyjnych w polskiej telewizji. „Nasz nowy dom” to fenomen, który ciesząc się ogromną popularnością i sympatią widzów niesie pomoc potrzebującym. Wiosną ekipa wybierze się naprawdę daleko. Będziemy u rodzin na Podlasiu w Pokośnie i Antoninie, na Pomorzu w Starym Polu, a także w Węgorzewie na Mazurach. W tym sezonie, podobnie jak w ubiegłym, z rodzinami spotkają się nasze gwiazdy m.in. Maciej Dowbor, Agnieszka Kaczorowska czy Karolina Szostak.
Program poprowadzi niezmiennie Katarzyna Dowbor, a oprócz Martyny Kupczyk architektonicznym wyzwaniom remontowanych domów i mieszkań spróbuje sprostać Maciej Pertkiewicz. Kierownikami robót będą znani już z poprzednich serii programu Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski.

„Kabaret na Żywo” (4. edycja)
Premiera: 4 marca (niedziela), godz. 21:00

To już czwarty sezon pełen najlepszych żartów i skeczy w Polsacie! Tej wiosny będzie z nami elita polskiego kabaretu: Kabaret Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim na czele, kabarety Smile i Ani Mru-Mru, Kabaret Skeczów Męczących i Kabaret Młodych Panów, Kabaret Zachodni, Nowaki i Jurki oraz damy kabaretowej sceny Katarzyna Pakosińska i Ewa Błachnio. Specjalnie dla naszych widzów swoje satyryczne oblicze odkryje Sławomir, Kabaret Paranienormalni pojawi się w nowym składzie, a Kabaret na Koniec Świata w nowej, zaskakującej roli.
„Kabaret na Żywo” to gwarancja niezapomnianych dwóch godzin śmiechu do łez! Celne riposty i błyskotliwe puenty to dla naszych artystów chleb powszedni, dlatego nowy sezon będzie obfitował w doskonałe premierowe skecze. Nie zabraknie ulubionej formy naszych widzów, czyli wspólnych występów gospodarzy i zaproszonych gości, ale pojawi się również kilka nowości - niespodzianek.

„Przyjaciółki” (11. sezon)
Premiera: 1 marca (czwartek), godz. 21:10

Perypetie czterech przyjaciółek: Patrycji (Joanna Liszowska), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer) elektryzują widzów od ponad pięciu lat! Co czeka bohaterki w nowym sezonie? Czy Zuza zrzuci maskę perfekcjonistki? Czy Patrycja zapomni o Wiktorze? Z kim Inga ułoży swoje życie? Z jakimi problemami zmierzą się Anka i Paweł? Już pierwszy odcinek jedenastego sezonu dostarczy widzom wielkich emocji. Pojawi się bowiem mocna kobieca postać - Wika (Roma Gąsiorowska), która zrobi poważny wyłom w paczce przyjaciółek. Razem z nią do obsady dołączy także dwóch nowych aktorów: Wojciech Mecwaldowski i Jan Wieczorkowski.
W serialu niezmiennie występuje plejada aktorów, a wśród nich kluczowi z poprzednich sezonów, m.in. Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Mikołaj Krawczyk, Adam Adamonis, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz, Radosław Pazura i Maria Winiarska. Na widzów czeka dwanaście nowych odcinków.

„W rytmie serca” (2. sezon)
Premiera: 4 marca (niedziela), odcinek 1 i 2, godz. 20:00

Produkcja Polsatu okazała się być absolutnym hitem i sukcesem. Rzadko się zdarza, żeby pierwszy sezon serialu wzbudził tyle ciepłych emocji, zarówno ze strony widzów, jak i krytyków. To zasługa świetnego scenariusza, ekipy i oczywiście wspaniałych aktorów. Malowniczy Kazimierz Dolny znów będzie cichym bohaterem serialu, kreującym najpiękniejsze i najlepsze tło dla intrygującej fabuły. Finał pierwszej serii pozostawił widzów w niedosycie oraz miłosnym zawieszeniu. W ostatnim odcinku Maria (Barbara Kurdej-Szatan) odwołała ślub z Robertem (Piotr Polk). Teraz przekonamy się czy nie będzie tego żałowała...
Na ekranie ponownie zobaczymy Mateusza Damięckiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Marię Dębską, Piotra Polka, Piotra Fronczewskiego, Małgorzatę Foremniak i Edytę Olszówkę. Do obsady dołączył Artur Żmijewski i z pewnością zaskoczy widzów swoim mrocznym wcieleniem. Zobaczymy również niezwykle popularną aktorkę młodego pokolenia - Julię Wieniawę.

Kultowy serial, paradokumenty i kolejna nowość
Wiosną w Polsacie obejrzymy nowe odcinki naszego codziennego serialu „Pierwsza miłość”, nadawanego od 2004 roku! Emisja od 1 marca, od poniedziałku do piątku, o godz. 18:00.
Nie zabraknie także kontynuacji naszych seriali paradokumentalnych: „Trudne sprawy” (godz. 13:00), „Dlaczego ja” (godz. 14:45), „Na ratunek 112” (godz. 16:30) i „Gliniarze” (godz. 17:00). Najnowsze edycje wystartowały w poniedziałek, 26 lutego.
Pojawi się także nowy program - „SuperPies”, skierowany do wszystkich miłośników tych czworonogów. Prowadząca program, behawiorystka zwierzęca Aneta Awtoniuk, pokaże jak wychować psa „z głową”.

FILMY

Filmowa wiosna w Telewizji POLSAT to przede wszystkim Megahity, które u nas będą miały swoją polską premierę na antenie otwartej telewizji. Na widzów czekają również największe przeboje minionego sezonu kinowego, z plejadą gwiazd w obsadzie i uhonorowane najbardziej prestiżowymi nagrodami: „Joy”, „Most szpiegów”, „Jack Reacher: Jednym strzałem”, „Star Trek: W nieznane”, „Zwierzogród”, „Madagaskar 3” oraz „Księga dżungli” (2016) już wkrótce w Polsacie!

PUBLICYSTYKA

„Wydarzenia”
Flagowy program informacyjny Telewizji POLSAT, nadawany w Polsacie, Polsat News i Polsat News 2.
Główne wydanie, które prowadzą Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Bartosz Kurek oraz Joanna Wrześniewska-Sieger, jest emitowane codziennie o godz. 18:50.
Od poniedziałku do piątku „Wydarzenia” są również nadawane o godz. 15:50 w Polsacie, Polsat News i Polsat News 2. Wydanie popołudniowe prowadzą Agnieszka Mosór i Przemysław Białkowski.
Codziennie o godz. 22:00 na antenie Polsat News jest emitowane wydanie wieczorne „Wydarzeń”, które jest kompleksowym podsumowaniem dnia. Jego gospodarzami są Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Przemysław Białkowski. Z dumą informujemy, że w tym roku, w czerwcu, nasz kanał informacyjny POLSAT NEWS obchodzi swoje 10. urodziny!

„Interwencja”
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od piętnastu lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Program prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:15.
W soboty o godz. 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze reportaże, a także nowe wątki i dodatkowe informacje na ich temat.

„Państwo w Państwie”
Wiosną kontynuowana będzie emisja jednego z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. 187 bohaterów i historii, 78 sukcesów w konkretnych przypadkach, nagranych ponad 900 godzin materiałów i przeczytanych ponad 600 tysięcy stron akt i dokumentów. „Państwo w Państwie” już siódmy rok walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Po opisywanych przez redakcję „Państwo w Państwie” historiach dokonano m.in. różnych istotnych zmian w przepisach, uchylono wadliwe decyzje urzędników, a około 25 spraw przeznaczono do ponownego rozpatrzenia. Według wyliczeń redakcji bohaterowie przedstawionych w programie historii przesiedzieli niesłusznie w aresztach i więzieniach w sumie 61 lat i 3 miesiące.
Program prowadzi Przemysław Talkowski, dziennikarz Polsat News. „Państwo w Państwie” emitowane jest w niedzielę o godz. 19:30 w Polsacie, Polsat News i Polsat News 2.

Po więcej informacji zapraszamy na POLSATNEWS.PL.

SPORT

Sporo emocji wzbudzą wydarzenia sportowe, które wiosną znajdą się w ramówce Telewizji POLSAT i kanałów sportowych grupy.

Gale KSW i UFC
Fani mieszanych sztuk walki będą mogli zobaczyć dwie gale KSW. Pierwszą już 3 marca z Łodzi, gdzie kibiców czeka wieczór z dziewięcioma emocjonującymi walkami. Jego ukoronowaniem będzie starcie dwóch tytanów - Mameda Khalidova i Tomasza Narkuna. Kolejna gala, której areną stanie się wrocławska Hala Stulecia odbędzie się 14 kwietnia. Do klatki wejdą m.in. jeden z największych talentów polskiego MMA Damian Janikowski i król nokautów Michał Andryszczak. Galę marcową będzie można zobaczyć w systemie PPV, zaś kwietniową pokażą anteny Polsatu i Polsatu Sport.

Finał Pucharu Polski
Tradycyjnie 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie czekają nas piłkarskie emocje. W finale Pucharu Polski zobaczymy dwie najlepsze drużyny tej edycji. Już wiemy, że będą to drużyny z Ekstraklasy, gdyż w grze o to prestiżowe trofeum pozostały Górnik Zabrze, Legia Warszawa, Arka Gdynia i Korona Kielce. Spotkania półfinałowe 28 marca i 18 kwietnia zaprezentujemy w Polsat Sport. Finał Pucharu Polski na antenach Polsatu i Polsatu Sport.

Siatkarskie emocje
Siatkarska Liga Narodów i Challenger Cup to nowe rozgrywki, które zastąpiły Ligę Światową i World Grand Prix. Telewizja POLSAT i anteny sportowe grupy będą pokazywały ją na wyłączność do 2024 roku. Nasza męska reprezentacja zagra w Lidze Narodów, a panie powalczą o powrót do elity w rozgrywkach Challenger Cup. Kibiców czeka na naszych antenach prawdziwy maraton - 16 najlepszych reprezentacji na świecie powalczy w 20. turniejach, które zostaną rozegrane między 25 maja a 24 czerwca. Finał Six Ligi Narodów odbędzie się we francuskim Lille w dniach 4-8 lipca.

Po więcej informacji sportowych zapraszamy na POLSATSPORT.PL.

Komentarze