O programie

Najlepszy program kulinarny w Polsce i na świecie oraz kucharze z pierwszych stron gazet w specjalnej edycji programu „TOP CHEF”, pt. „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”. Tym razem do walki na smaki stanęło 13 niezwykłych uczestników, których łączy pasja do gotowania, którzy nie wyobrażają sobie życia bez gotowania, i którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych szefów kuchni w tym kraju.

 

„Top Chef. Gwiazdy od kuchni” jest pierwszą w Polsce, a drugą (po produkowanej w USA i mającej premierę 2 lata temu) edycją „TOP CHEF” na świecie, w której wystąpią znane osoby. Wszystkich uczestników łączy jedno - pasja do gotowania i nieprzeciętne umiejętności kulinarne. Wypracowywali je od lat w codziennym życiu i w trakcie zagranicznych podróży. Dotychczas ich dania oceniali przede wszystkim najbliżsi. Teraz poprzeczka zostanie podniesiona wyżej. Kulinarne poczynania gwiazd zrecenzuje jury w składzie: Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro oraz Maciej Nowak. Czy będą tak wymagający i surowi jak dotychczas? Możemy być pewni, że nie umknie im żaden kulinarny błąd, bo na gotowaniu znają się jak mało kto.


Podobnie jak w poprzednich edycjach, tak i w tej, w każdym odcinku uczestnicy będą musieli stanąć do kulinarnej bitwy w różnych, niekoniecznie oczywistych konkurencjach. W niektórych zadaniach pomagać będą im szefowie kuchni z poprzednich sezonów programu „TOP CHEF”. Jednak los uczestników zależy wyłącznie od nich samych. W wielkim finale do ostatecznej walki na smaki staną trzy najlepiej gotujące gwiazdy.


Specjalną edycję kulinarnego show poprowadzi Maciej Rock.Zobacz więcej
Wideo
Komentarze
© Polsat