Państwo w Państwie

O programie

Magazyn „Państwo w Państwie” jako jedyny w Polsce piętnuje przypadki nadużywania prawa, nepotyzmu w relacjach: państwo-przedsiębiorca, państwo-obywatel. Program walczy z powszechnym w klasie urzędniczej przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych.

 

Program prowadzi Przemysław Talkowski - dziennikarz i prawnik znany z anteny kanału Polsat News i autorskiego magazynu „Nie daj się fiskusowi”. Talkowski w programie „Państwo w Państwie” rozmawia w studiu z głównym bohaterem reportażu, członkami rodziny, ale także przedstawicielami urzędów, politykami, komentatorami i ekspertami. „Państwo w Państwie” nadawane jest na dwóch antenach jednocześnie - w Telewizji POLSAT oraz w Polsat News.

 

Oficjalna strona programu: www.panstwowpanstwie.polsat.pl

 Telewizja Polsat Sp. z o.o. i Anna Oblicka przepraszają za naruszenie dóbr osobistych Pana Krzysztofa Cudzicha w programie „Państwo w Państwie” wyemitowanym w dniu 2 października 2011 r., w tym za wykorzystanie bez jego zgody i wiedzy, wizerunku i wypowiedzi zarejestrowanych w toku rozmowy z Małgorzatą Cecherz, za podanie nieprawdziwej informacji, że jest byłym komendantem Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej oraz za pomówienia, że przy wykonywaniu obowiązków służbowych mógł się dopuścić przestępstw, w tym szantażowania osób objętych śledztwem prowadzonym przez Straż Graniczną oraz fałszowania dokumentacji.Zobacz więcej
Odcinki
Komentarze
© Polsat 2016