News
Formacja Chatelet: 20 lat na scenie i… gramy dalej - Polsat.pl
To był bardzo uroczysty „Kabaret na Żywo”, bo okazja była bardzo wyjątkowa. Formacja Chatelet w dziewiątym odcinku show świętowała 20. rocznicę istnienia. W jubileuszu uczestniczyli: Kabaret Młodych Panów w programie Muzyczny Trójząb Neptuna, Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigroszem, Marcin Daniec oraz Kabaret Nowaki.
„Kabaret na Żywo” i „Młode wilki” z lat 90. - Polsat.pl
W ósmym odcinku najlepsi satyrycy przenieśli widzów w czasie o kilka dekad. Gospodarzami programu byli Artur Andrus i Grupa MoCarta. Wspierali ich zaproszeni goście: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, formacja Inaczej oraz Jerzy Kryszak.
„Polskie rodeo” czyli nasz kabaretowy western - Polsat.pl
W siódmym odcinku „Kabaretu na Żywo” przenieśliśmy się na… Dziki Wschód. Gospodarzami programu byli Ewa Błachnio, jako Pani Premier i Tomasz Jachimek grający jej sekretarza. Wystąpili także: Kabaret Młodych Panów, Koń Polski, Chyba, Mariusz Kałamaga, Sławomir Zapała i Szymon Jachimek.
To zabawne, że „Wszyscy jesteśmy fachowcami” - Polsat.pl
W szóstym odcinku „Kabaretu na Żywo” śmialiśmy się z samych siebie. Gospodarzem wieczoru był Cezary Pazura, a towarzyszyli mu: Kabaret Zachodni, Katarzyna Zielińska, Kabaret Młodych Panów, Ewa Błachnio i Tomasz Jachimek oraz Stefan Friedmann.
O programie
Widzowie dostają to, za co najbardziej kochają sztukę kabaretową. Najzabawniejszych i najlepszych wykonawców, aktualne skecze i dowcipy komentujące rzeczywistość, a wszystko interaktywnie, z udziałem publiczności, która jest świadkiem dwugodzinnego minikabaretonu w najlepszym telewizyjnym wydaniu.
Galeria
Sonda
Kto z bohaterów odcinka nr 9 jest najśmieszniejszy?
Znajdź nas na facebooku
Komentarze
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami
SEZON 7
Dancing with the Stars. Taniec z GwiazdamiWidowiskowe taneczne show, które w ciągu dziesięciu lat od premiery zrealizowano w 27 krajach na sześciu kontynentach!
Ewa gotuje
sobota 10:00
Ewa gotujeAutorski program kulinarny Ewy Wachowicz, która zdradza kulinarne sekrety i podpowiada, jak gotować smacznie, szybko i zdrowo!
Idol
SEZON 5
IdolKultowy program wrócił po dwunastu latach przerwy na antenę, a wraz z nim szansa na odkrycie nowej muzycznej osobowości.
Interwencja
poniedziałek-piątek 16:15
InterwencjaHistorie i dramaty zwykłych ludzi. Dla wielu widzów program jest ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc.
Kabaret na Żywo
SEZON 2
Kabaret na ŻywoKabaretowe show z niezbędną do życia dawką dobrego humoru. Absolutny top, najlepsi z najlepszych, nazwiska które bronią się same.
Mój przepis na…
SEZON 1
Mój przepis na…Robert Sowa udowadnia, że przyrządzanie smacznych potraw inspirowanych tradycyjną kuchnią polską może być proste!
Nasz nowy dom
niedziela 17:50
Nasz nowy domProgram, który pokazuje, jak można w krótkim czasie gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie.
Państwo w Państwie
x
Państwo w PaństwieNadużywanie prawa, korupcja i nepotyzm. Wstrząsające losy ludzi, którzy przez samowolę urzędników stracili dorobek życia.
The Brain.<br> Genialny Umysł
SEZON 1
The Brain.
Genialny Umysł
Program jakiego do tej pory w Polsce nie było! Wielomilionowa publiczność, spektakularne konkurencje i niezwykli uczestnicy.
TOP CHEF. <br>Gwiazdy od kuchni
SEZON 1
TOP CHEF.
Gwiazdy od kuchni
Jeden z najważniejszych kulinarnych show na świecie, w którym można zobaczyć popisy prawdziwej, kucharskiej wirtuozerii.
Twoja Twarz <br>Brzmi Znajomo
SEZON 7
Twoja Twarz
Brzmi Znajomo
Gwiazdorskie show w którym wyzwaniem dla gwiazd jest przeistoczenie się w największe ikony polskiej i światowej sceny muzycznej.
Tylko muzyka. <br>Must be the music
SEZON 11
Tylko muzyka.
Must be the music
Program daje wykonawcom coś, czego nie dają inne programy. Tylko tutaj artyści prezentują swoją własną, autorską twórczość.
Wydarzenia
codziennie 18:50
WydarzeniaCodzienny serwis informacyjny. Jeden z filarów Telewizji Polsat i kanału informacyjnego Polsat News.
Wysmakowani
SEZON 1
WysmakowaniZioła, aromaty, przyprawy… To właśnie one pozwalają wydobyć głębię smaku dania. Ich tajemnice odsłania Olga Kwiecińska.
Z Czekoladą w Kuchni
SEZON 1
Z Czekoladą w KuchniJak przygotować wytrawne dania oraz desery? Poznaj przepisy na wyśmienite potrawy z wykorzystaniem czekolady i nie tylko.
© Polsat 2016