News
Którym kabaretom „Język lata jak łopata”? - Polsat.pl
Wspaniali goście i niespodzianki w trzecim odcinku programu „Kabaret na Żywo”. Co się wydarzyło? Były wyborne skecze i nowe żarty! Każdy miał uśmiech od ucha do ucha, o co zadbał m.in. gospodarz odcinka Kabaret Smile.
Najśmieszniejsze są „Igrzyska w San Escobar” - Polsat.pl
W drugim odcinku „Kabaret na Żywo” przeniósł się na sportową arenę. I to nie byle gdzie, bo do odkrytego niedawno nowego kraju. Sport to zdrowie, więc… śmiej się, kibicu! Z takim hasłem wszyscy byli zdopingowani do dobrej zabawy. Tym bardziej, że o nasze samopoczucie zadbał - jak na igrzyska przystało - mistrzowski skład.
Czy „Kabaret na Żywo” znalazł ideał mężczyzny? - Polsat.pl
W premierowym odcinku nowego sezonu padło pytanie: „Gdzie te chłopy?”. Gospodarzem był Kabaret Młodych Panów, a wśród zaproszonych gości znaleźli się: Kabaret Ani Mru-Mru, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek, Kabaret Zachodni, Piotr Bukartyk oraz Cezary Pazura.
„Rodzina, ach rodzina” na wesoło i z uśmiechem - Polsat.pl
W dziesiątym odcinku „Kabaretu na Żywo”, ostatniego w pierwszym sezonie, żartowano z podstawowej komórki społecznej. Gospodarz programu Kabaret Koń Polski oraz wyjątkowi goście sprawdzili czy z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu?
O programie
Widzowie dostają to, za co najbardziej kochają sztukę kabaretową. Najzabawniejszych i najlepszych wykonawców, aktualne skecze i dowcipy komentujące rzeczywistość, a wszystko interaktywnie, z udziałem publiczności, która jest świadkiem dwugodzinnego minikabaretonu w najlepszym telewizyjnym wydaniu.
Galeria
Sonda
Kto z bohaterów odcinka nr 3 jest najśmieszniejszy?
Znajdź nas na facebooku
Komentarze
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami
piątek 20:05
Dancing with the Stars. Taniec z GwiazdamiWidowiskowe taneczne show, które w ciągu dziesięciu lat od premiery zrealizowano w 27 krajach na sześciu kontynentach!
Idol
środa 20:00
IdolKultowy program wrócił po dwunastu latach przerwy na antenę, a wraz z nim szansa na odkrycie nowej muzycznej osobowości.
Interwencja
poniedziałek-piątek 16:15
InterwencjaHistorie i dramaty zwykłych ludzi. Dla wielu widzów program jest ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc.
Kabaret na Żywo
niedziela 20:05
Kabaret na ŻywoKabaretowe show z niezbędną do życia dawką dobrego humoru. Absolutny top, najlepsi z najlepszych, nazwiska które bronią się same.
Mój przepis na…
SEZON 1
Mój przepis na…Robert Sowa udowadnia, że przyrządzanie smacznych potraw inspirowanych tradycyjną kuchnią polską może być proste!
Nasz nowy dom
czwartek 20:05
Nasz nowy domProgram, który pokazuje, jak można w krótkim czasie gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie.
Państwo w Państwie
niedziela 19:30
Państwo w PaństwieNadużywanie prawa, korupcja i nepotyzm. Wstrząsające losy ludzi, którzy przez samowolę urzędników stracili dorobek życia.
The Brain.<br> Genialny Umysł
wtorek 20:05
The Brain.
Genialny Umysł
Program jakiego do tej pory w Polsce nie było! Wielomilionowa publiczność, spektakularne konkurencje i niezwykli uczestnicy.
TOP CHEF. <br>Gwiazdy od kuchni
SEZON 1
TOP CHEF.
Gwiazdy od kuchni
Jeden z najważniejszych kulinarnych show na świecie, w którym można zobaczyć popisy prawdziwej, kucharskiej wirtuozerii.
Twoja Twarz <br>Brzmi Znajomo
sobota 22:15
Twoja Twarz
Brzmi Znajomo
Gwiazdorskie show w którym wyzwaniem dla gwiazd jest przeistoczenie się w największe ikony polskiej i światowej sceny muzycznej.
Tylko muzyka. <br>Must be the music
SEZON 11
Tylko muzyka.
Must be the music
Program daje wykonawcom coś, czego nie dają inne programy. Tylko tutaj artyści prezentują swoją własną, autorską twórczość.
Wydarzenia
codziennie 18:50
WydarzeniaCodzienny serwis informacyjny. Jeden z filarów Telewizji Polsat i kanału informacyjnego Polsat News.
Wysmakowani
SEZON 1
WysmakowaniZioła, aromaty, przyprawy… To właśnie one pozwalają wydobyć głębię smaku dania. Ich tajemnice odsłania Olga Kwiecińska.
Z Czekoladą w Kuchni
SEZON 1
Z Czekoladą w KuchniJak przygotować wytrawne dania oraz desery? Poznaj przepisy na wyśmienite potrawy z wykorzystaniem czekolady i nie tylko.
© Polsat 2016