News
Najlepsza zabawa z okazji 15 lat grupy Smile na scenie - Polsat.pl
Jubileusz lubelskiego kabaretu na antenie Polsatu. Męskie trio w akcji! Andrzej „Duffy” Mierzejewski, Paweł Szwajgier i Michał Kincel przypomnieli swoje najlepsze skecze: „Stanisława, kierowcę TIR-a”, „Bożenkę”, „Wigilię” czy „Bździszewo”. Nie zabrakło też piosenek oraz gości z Ani Mru-Mru, Kabaretu Młodych Panów i zespołu The Jobers. Przeżyjmy to jeszcze raz - w niedzielę o 20:00 w Polsacie!
„Tak, że o” - czyli Hrabi w „Kabarecie na Żywo” - Polsat.pl
Ostatnie spotkanie z „Kabaretem na Żywo” w tym roku. Pyszne jak truskawka na torcie! Bo czy można sobie wymarzyć lepszy deser, niż ten serwowany przez kabaret Hrabi? Egzamin, baba u lekarza, mąż i żona, upierdliwa sąsiadka - cała masa inteligentnego i abstrakcyjnego humoru, z którego słyną m.in. Joanna Kołaczkowska i Dariusz Kamys.
„Tele morele”, czyli ubaw z „Kabaretem na Żywo” - Polsat.pl
Jerzy Kryszak w telewizji Kabaretu pod Wyrwigroszem. Na antenie Tele morele pojawili się także: Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaret na Koniec Świata, Kabaret Zachodni, Ireneusz Krosny oraz debiutujący w show młody duchem i ciałem Kabaret FiFa-RaFa.
Fit, eko, bio, organic i... fun z „Kabaretem na Żywo” - Polsat.pl
Śmiech to zdrowie, a zdrowie to dobry powód do śmiechu. Dowody zaprezentowali gospodarze odcinka Katarzyna Pakosińska i Adam Małczyk oraz plejada znakomitych gości, m.in. Agnieszka Litwin-Sobańska, czyli Marylka z Jurków, oraz Maciej Orłoś. Nie zabrakło też gościa muzycznego, którym był tym razem zespół Poparzeni Kawą 3 z nowym utworem „Okrutna, zła i podła”.
Odcinki więcej >


Kulisy
O programie
Widzowie dostają to, za co najbardziej kochają sztukę kabaretową. Najzabawniejszych i najlepszych wykonawców, aktualne skecze i dowcipy komentujące rzeczywistość, a wszystko interaktywnie, z udziałem publiczności, która jest świadkiem dwugodzinnego minikabaretonu w najlepszym telewizyjnym wydaniu.
Galeria
Sonda
Który kabaret jest najśmieszniejszy?
Znajdź nas na facebooku
Komentarze
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami
SEZON 7
Dancing with the Stars. Taniec z GwiazdamiWidowiskowe taneczne show, które w ciągu dziesięciu lat od premiery zrealizowano w 27 krajach na sześciu kontynentach!
Ewa gotuje
sobota 10:15
Ewa gotujeAutorski program kulinarny Ewy Wachowicz, która zdradza kulinarne sekrety i podpowiada, jak gotować smacznie, szybko i zdrowo!
Idol
SEZON 5
IdolKultowy program wrócił po dwunastu latach przerwy na antenę, a wraz z nim szansa na odkrycie nowej muzycznej osobowości.
Interwencja
poniedziałek-piątek 16:15
InterwencjaHistorie i dramaty zwykłych ludzi. Dla wielu widzów program jest ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc.
Kabaret na Żywo
SEZON 3
Kabaret na ŻywoKabaretowe show z niezbędną do życia dawką dobrego humoru. Absolutny top, najlepsi z najlepszych, nazwiska które bronią się same.
Makaronowy Zawrót Głowy
sobota 10:45
Makaronowy Zawrót GłowyKulinarny talk-show, w którym gospodarzami są dziennikarka telewizyjna Paulina Chylewska i Mistrz Olimpijski Szymon Kołecki.
Mój przepis na…
SEZON 1
Mój przepis na…Robert Sowa udowadnia, że przyrządzanie smacznych potraw inspirowanych tradycyjną kuchnią polską może być proste!
My3
sobota-niedziela 7:45
My3Nowy program dla dzieci i młodzieży! Trzy barwne dziewczyny i wyjątkowi goście zapraszają do świata marzeń, pasji i nauki.
Nasz nowy dom
niedziela 17:50
Nasz nowy domProgram pokazuje, jak w krótkim czasie gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie.
Państwo w Państwie
niedziela 19:30
Państwo w PaństwieNadużywanie prawa, korupcja i nepotyzm. Wstrząsające losy ludzi, którzy przez samowolę urzędników stracili dorobek życia.
#Supermodelka<br> Plus Size
SEZON 1
#Supermodelka
Plus Size
Takiego show w polskiej telewizji jeszcze nie było! Zmieniamy stereotypy, bo prawdziwe piękno nie zależy od rozmiaru.
The Brain.<br> Genialny Umysł
SEZON 2
The Brain.
Genialny Umysł
Pojedynek geniuszy z różnych stron świata. Wielomilionowa publiczność, spektakularne konkurencje i niezwykli uczestnicy.
TOP CHEF. <br>Gwiazdy od kuchni
SEZON 1
TOP CHEF.
Gwiazdy od kuchni
Jeden z najważniejszych kulinarnych show na świecie, w którym można zobaczyć popisy prawdziwej, kucharskiej wirtuozerii.
Twoja Twarz <br>Brzmi Znajomo
SEZON 8
Twoja Twarz
Brzmi Znajomo
Show w którym wyzwaniem dla gwiazd jest przeistoczenie się
w największe ikony polskiej i światowej sceny muzycznej.
Tylko muzyka. <br>Must be the music
SEZON 11
Tylko muzyka.
Must be the music
Program daje wykonawcom coś, czego nie dają inne programy. Tylko tutaj artyści prezentują swoją własną, autorską twórczość.
Wydarzenia
codziennie 18:50
WydarzeniaCodzienny serwis informacyjny. Jeden z filarów Telewizji Polsat i kanału informacyjnego Polsat News.
Wysmakowani
SEZON 1
WysmakowaniZioła, aromaty, przyprawy… To właśnie one pozwalają wydobyć głębię smaku dania. Ich tajemnice odsłania Olga Kwiecińska.
Wyspa przetrwania
SEZON 1
Wyspa przetrwaniaWidowiskowe show, w którym szesnastu gotowych na wszystko śmiałków walczy o przetrwanie na tropikalnej wyspie.
Z Czekoladą w Kuchni
SEZON 1
Z Czekoladą w KuchniJak przygotować wytrawne dania oraz desery? Poznaj przepisy na wyśmienite potrawy z wykorzystaniem czekolady i nie tylko.
© Polsat