2018-02-23

„Top Chef” wraca! Tęskniliście? Mamy dla was wideo

Od 7 marca w Polsacie siódma edycja najlepszego kulinarnego show w Polsce. To dzięki temu programowi Polacy dowiedzieli się, co to jest kuchnia molekularna, topinambur, sous-vide, flambirowanie, umami i ciekły azot. Poznali też bliżej gwiazdy świata kuchni, jak Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz czy Maciej Nowak. Teraz poznają też Roberta Sowę oraz nowych utalentowanych uczestników.

Program wylansował i nagrodził tytułem Top Chefa sześciu najzdolniejszych młodych szefów kuchni, którzy zasilili szeregi znanych restauracji w Polsce. Marcin Przybysz jest sous chefem w Atelier Amaro, Sebastian Olma pracuje w Belvedere, a Martin Gimenez Castro otworzył własny lokal. O tym, jak bardzo prestiżowy jest ten program, świadczy fakt, że by wziąć w nim udział, Sebastian Olma zrezygnował z pracy w gwiazdkowej restauracji w Londynie, a Łukasz Budzik przyleciał do Polski z Dubaju.

Emocjonujące konkurencje, kąśliwe i celne komentarze jurorów oraz potrawy, na widok których każdemu cieknie ślinka to znak rozpoznawczy kulinarnego show „Top Chef”! A dla tych, którzy nie mogą się doczekać, przypominamy najlepsze momenty z poprzednich edycji!

„Top Chef” w środę o godz. 21:25 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Top Chef” na Instagramie - @top_chef_polska

Zobacz także:
Wojciech Modest Amaro zatrudni uczestnika „Top Chef”?
Maciej Nowak: Co jest teraz modne w kuchni? Glocal!
Grzegorz Łapanowski: Kuchnia jest lustrem osobowości
Wielki powrót programu „Top Chef” z nowym jurorem!”