2017-08-31

Ramówka Polsatu różnorodna i pełna nowości

0

Podczas Wieczoru z Gwiazdami Polsatu poznaliśmy szczegóły jesiennej oferty. Nina Terentiew, dyrektor programowa i członek zarządu Telewizji POLSAT oraz Mirosław Błaszczyk, prezes zarządu i dyrektor generalny zainaugurowali sezon i przedstawili nową ramówkę.

- To co nas napędza to miłość do widzów - przywitał gości prowadzący Krzysztof Ibisz, nawiązując do hasła z sercem, czyli „I Love Polsat”, które ostatnio króluje na antenie. Ten symbol jest ważny także dlatego, że w grudniu minie 25 lat wspólnej drogi z miłośnikami stacji, a to wyśmienita okazja do świętowania jubileuszu. - Ta jesień jest dla nas szczególna. Pewnie nie spotkalibyśmy się dziś tutaj, gdyby dwadzieścia pięć lat temu prezes Solorz nie zrealizował swoich marzeń o stworzeniu pierwszej prywatnej telewizji w Polsce - wskazał Mirosław Błaszczyk, prezes zarządu i dyrektor generalny. Wielu widzów doskonale pamięta początki i kolejne lata rozwoju aż do dziś, kiedy z przyjemnością sięga po swoje ulubione pozycje i włącza Polsat.

Co zatem czeka widzów? Jaka będzie ta jesień? - Przeczytałam w internecie takie miłe zdanie, że ramówka Polsatu jest ramówką waleczną. Podoba mi się słowo „waleczna” - podkreśliła Nina Terentiew, dyrektor programowa i członek zarządu Telewizji POLSAT. - A mówiąc serio, mamy sporo nowości - dodała, zapowiadając trzy duże produkcje, które z pewnością zmienią oblicze kanału: program „Wyspa przetrwania”, serial „W rytmie serca” oraz show „#Supermodelka Plus Size”. Nie zabraknie także świetnie już znanych „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czy „Nasz nowy dom” oraz wielu innych.

Jesień 2017 w Polsacie. Co i kiedy startuje? Sprawdź szczegóły!

Zobacz transmisję internetową z Wieczoru z Gwiazdami Polsatu:

Zobacz wideo „Na czerwonym dywanie” w IPLA.TV z prezentacji jesiennej ramówki Polsatu:

Oto lista oficjalnych stron internetowych aktualnych programów i seriali Polsatu:
(kliknij, dodaj do ulubionych i bądź na bieżąco - newsy, wywiady, wideo, galerie, sylwetki uczestników programów oraz obsada seriali, jurorzy i prowadzący, sondy, komentarze)
#Supermodelka Plus Size
W rytmie serca
Wyspa przetrwania
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Nasz nowy dom
The Brain. Genialny Umysł
Kabaret na Żywo
Przyjaciółki
Świat według Kiepskich
Pierwsza miłość

Więcej na POLSAT.PL

Komentarze