News
Mistrz „The Brain” musiał wspiąć się na wyżyny - Polsat.pl
W fantastyczny sposób pożegnaliśmy pierwszy sezon. Chcemy więcej! W ósmym odcinku „The Brain. Genialny Umysł” było wszystko, co budzi największe emocje: szokująco trudne konkurencje i wybitne osobowości, które wprawiły publiczność w osłupienie i zasłużyły na owacje na stojąco.
Sukces w „The Brain”. Kostki Rubika pod wodą! - Polsat.pl
W siódmym odcinku uczestnicy udowodnili, że nie ma rzeczy niemożliwych. A jeśli istnieją dla człowieka jakieś granice, to tylko po to, aby bohaterowie tego wyjątkowego show mogli je przesunąć jeszcze dalej. Jakimi talentami zachwycili tym razem i z jakimi zadaniami musieli się zmierzyć?
Oto mistrz szóstego odcinka „The Brain”. Szach-mat! - Polsat.pl
Spektakularne występy genialnych osobowości zachwyciły po raz kolejny. W szóstym odcinku na śmiałków czekały nie lada wyzwania, m.in. odczytywanie melodii z kolorów, granie w szachy bez patrzenia i zgadywanie gatunków piwa. Jak uczestnicy poradzili sobie z wykonaniem zadań?
Potęga ludzkiego ucha w piątym odcinku „The Brain” - Polsat.pl
Program ponownie obfitował w atrakcyjne wyzwania i uzdolnionych uczestników. Czego widzowie doświadczyli tym razem? Okazało się, że ucho ludzkie jest genialniejsze niż najlepszy komputer, a człowiek jest w stanie zakodować w głowie ułożenie i ceny produktów spożywczych.
O programie
Nowatorski program, ukazujący siłę i zdolności ludzkiego mózgu. Bohaterami każdego odcinka są zwykli ludzie: dorośli i dzieci, ale ich zdolności umysłowe wykraczają poza wszelkie wyobrażalne standardy. Uczestnicy charakteryzują się wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym, czy ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami smaku i dotyku. Swoje niesamowite i często nadnaturalne zdolności wykorzystują w różnych dziedzinach.
Galeria
Jurorzy
Specjalista w dziedzinie psychologii i badań nad mózgiem, pracownik naukowy University of California w San Diego.
Najsilniejszy człowiek świata, wielokrotny mistrz świata, Europy i Polski w zawodach Strongman, zawodnik mma federacji KSW.
Aktorka, przebojowa, spontaniczna, kochająca wyzwania, z łatwością zapamiętuje kwestie ze scenariusza serialu „Przyjaciółki”.
Wybitny aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, który jest w stanie wyrecytować z pamięci 800 stron tekstu!
Prowadzący
Dziennikarz, komentator i prezenter Polsat Sport, specjalista od piłki siatkowej, prowadzący sportowe gale na żywo oraz sportowe studio.
Aktorka, która w programie przedstawi zakulisowe materiały, prezentujące prywatne życie uczestników show.
Sonda
Czyje komentarze podobają ci się najbardziej?
Znajdź nas na facebooku
Komentarze
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami
piątek 20:05
Dancing with the Stars. Taniec z GwiazdamiWidowiskowe taneczne show, które w ciągu dziesięciu lat od premiery zrealizowano w 27 krajach na sześciu kontynentach!
Ewa gotuje
sobota 10:10
Ewa gotujeAutorski program kulinarny Ewy Wachowicz, która zdradza kulinarne sekrety i podpowiada, jak gotować smacznie, szybko i zdrowo!
Idol
środa 20:00
IdolKultowy program wrócił po dwunastu latach przerwy na antenę, a wraz z nim szansa na odkrycie nowej muzycznej osobowości.
Interwencja
poniedziałek-piątek 16:15
InterwencjaHistorie i dramaty zwykłych ludzi. Dla wielu widzów program jest ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc.
Kabaret na Żywo
niedziela 20:05
Kabaret na ŻywoKabaretowe show z niezbędną do życia dawką dobrego humoru. Absolutny top, najlepsi z najlepszych, nazwiska które bronią się same.
Mój przepis na…
SEZON 1
Mój przepis na…Robert Sowa udowadnia, że przyrządzanie smacznych potraw inspirowanych tradycyjną kuchnią polską może być proste!
Nasz nowy dom
czwartek 20:05
Nasz nowy domProgram, który pokazuje, jak można w krótkim czasie gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie.
Państwo w Państwie
niedziela 19:30
Państwo w PaństwieNadużywanie prawa, korupcja i nepotyzm. Wstrząsające losy ludzi, którzy przez samowolę urzędników stracili dorobek życia.
The Brain.<br> Genialny Umysł
SEZON 1
The Brain.
Genialny Umysł
Program jakiego do tej pory w Polsce nie było! Wielomilionowa publiczność, spektakularne konkurencje i niezwykli uczestnicy.
TOP CHEF. <br>Gwiazdy od kuchni
SEZON 1
TOP CHEF.
Gwiazdy od kuchni
Jeden z najważniejszych kulinarnych show na świecie, w którym można zobaczyć popisy prawdziwej, kucharskiej wirtuozerii.
Twoja Twarz <br>Brzmi Znajomo
sobota 22:15
Twoja Twarz
Brzmi Znajomo
Gwiazdorskie show w którym wyzwaniem dla gwiazd jest przeistoczenie się w największe ikony polskiej i światowej sceny muzycznej.
Tylko muzyka. <br>Must be the music
SEZON 11
Tylko muzyka.
Must be the music
Program daje wykonawcom coś, czego nie dają inne programy. Tylko tutaj artyści prezentują swoją własną, autorską twórczość.
Wydarzenia
codziennie 18:50
WydarzeniaCodzienny serwis informacyjny. Jeden z filarów Telewizji Polsat i kanału informacyjnego Polsat News.
Wysmakowani
SEZON 1
WysmakowaniZioła, aromaty, przyprawy… To właśnie one pozwalają wydobyć głębię smaku dania. Ich tajemnice odsłania Olga Kwiecińska.
Z Czekoladą w Kuchni
SEZON 1
Z Czekoladą w KuchniJak przygotować wytrawne dania oraz desery? Poznaj przepisy na wyśmienite potrawy z wykorzystaniem czekolady i nie tylko.
© Polsat 2016