News
Kulisy finału pierwszej edycji „Wyspy przetrwania” - Polsat.pl
Zwyciężczyni Katarzyna Cebula zapamięta ten dzień na długo. Uczestnicy programu pojawili się razem po raz ostatni. Uroczysta gala była okazją do wspomnień, żartów, a także… deklaracji miłości. Co wydarzyło się w studiu w Warszawie?
Co Kasia Cebula zrobi z wygraną w „Wyspie przetrwania”? - Polsat.pl
Zwyciężyła w pierwszej polskiej edycji i zgarnęła 150 tysięcy złotych. Oto podróżniczka z Mieleszyna, która nie potrafi usiedzieć w miejscu. Czy całą sumę przeznaczy na kolejne wyprawy? Jak zagospodaruje wygraną kwotę? Katarzyna Cebula uchyliła rąbka tajemnicy.
Wiemy, kto wygrał pierwszą edycję „Wyspy przetrwania” - Polsat.pl
150 tysięcy złotych za zwycięstwo w programie otrzymała Katarzyna Cebula. Po tygodniach morderczych zmagań na jednej z wysp archipelagu Fidżi przetrwały tylko dwie osoby. O końcowym zwycięstwie zadecydowały głosy współplemieńców - siedmioosobowego jury, policzone na żywo w studiu Polsatu.
Co z „Wyspy przetrwania” zapamiętamy na dłużej? - Polsat.pl
Przypominamy wyjątkowe sceny, które wzbudziły największe emocje. Które wydarzenia z „Wyspy przetrwania” będą chętnie wspominane przez uczestników oraz fanów przygodowego show? Od pierwszego do ostatniego odcinka było ich mnóstwo. Wybraliśmy kilka szczególnych.
Odcinki więcej >


Kulisy
O programie
Szesnastu śmiałków z Polski i miesiąc zmagań podczas morderczych konkurencji w tropikalnym klimacie jednej z wysp archipelagu Fidżi. Siła mięśni i intelektu, determinacja w rywalizacji o ogień, jedzenie i dach nad głową, a przede wszystkim subtelna gra negocjacji i sojuszy. Z tej rywalizacji zwycięsko wyjdzie tylko jedna osoba.
Galeria
Uczestnicy
29 lat, architekt wnętrz oraz instruktorka fitness i tańca z Bytomia.
25 lat, wokalista disco polo, założyciel zespołu Maczo z Wołomina.
Prowadzący
Sonda
Najbardziej w „Wyspie przetrwania” ciekawi mnie...
Znajdź nas na facebooku
Komentarze
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami
SEZON 7
Dancing with the Stars. Taniec z GwiazdamiWidowiskowe taneczne show, które w ciągu dziesięciu lat od premiery zrealizowano w 27 krajach na sześciu kontynentach!
Ewa gotuje
sobota 10:15
Ewa gotujeAutorski program kulinarny Ewy Wachowicz, która zdradza kulinarne sekrety i podpowiada, jak gotować smacznie, szybko i zdrowo!
Idol
SEZON 5
IdolKultowy program wrócił po dwunastu latach przerwy na antenę, a wraz z nim szansa na odkrycie nowej muzycznej osobowości.
Interwencja
poniedziałek-piątek 16:15
InterwencjaHistorie i dramaty zwykłych ludzi. Dla wielu widzów program jest ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc.
Kabaret na Żywo
SEZON 3
Kabaret na ŻywoKabaretowe show z niezbędną do życia dawką dobrego humoru. Absolutny top, najlepsi z najlepszych, nazwiska które bronią się same.
Mój przepis na…
SEZON 1
Mój przepis na…Robert Sowa udowadnia, że przyrządzanie smacznych potraw inspirowanych tradycyjną kuchnią polską może być proste!
My3
sobota-niedziela 7:45
My3Nowy program dla dzieci i młodzieży! Trzy barwne dziewczyny i wyjątkowi goście zapraszają do świata marzeń, pasji i nauki.
Nasz nowy dom
niedziela 17:50
Nasz nowy domProgram pokazuje, jak w krótkim czasie gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie.
Państwo w Państwie
niedziela 19:30
Państwo w PaństwieNadużywanie prawa, korupcja i nepotyzm. Wstrząsające losy ludzi, którzy przez samowolę urzędników stracili dorobek życia.
#Supermodelka<br> Plus Size
SEZON 1
#Supermodelka
Plus Size
Takiego show w polskiej telewizji jeszcze nie było! Zmieniamy stereotypy, bo prawdziwe piękno nie zależy od rozmiaru.
The Brain.<br> Genialny Umysł
SEZON 2
The Brain.
Genialny Umysł
Pojedynek geniuszy z różnych stron świata. Wielomilionowa publiczność, spektakularne konkurencje i niezwykli uczestnicy.
TOP CHEF. <br>Gwiazdy od kuchni
SEZON 1
TOP CHEF.
Gwiazdy od kuchni
Jeden z najważniejszych kulinarnych show na świecie, w którym można zobaczyć popisy prawdziwej, kucharskiej wirtuozerii.
Twoja Twarz <br>Brzmi Znajomo
SEZON 8
Twoja Twarz
Brzmi Znajomo
Show w którym wyzwaniem dla gwiazd jest przeistoczenie się
w największe ikony polskiej i światowej sceny muzycznej.
Tylko muzyka. <br>Must be the music
SEZON 11
Tylko muzyka.
Must be the music
Program daje wykonawcom coś, czego nie dają inne programy. Tylko tutaj artyści prezentują swoją własną, autorską twórczość.
Wydarzenia
codziennie 18:50
WydarzeniaCodzienny serwis informacyjny. Jeden z filarów Telewizji Polsat i kanału informacyjnego Polsat News.
Wysmakowani
SEZON 1
WysmakowaniZioła, aromaty, przyprawy… To właśnie one pozwalają wydobyć głębię smaku dania. Ich tajemnice odsłania Olga Kwiecińska.
Wyspa przetrwania
SEZON 1
Wyspa przetrwaniaWidowiskowe show, w którym szesnastu gotowych na wszystko śmiałków walczy o przetrwanie na tropikalnej wyspie.
Z Czekoladą w Kuchni
SEZON 1
Z Czekoladą w KuchniJak przygotować wytrawne dania oraz desery? Poznaj przepisy na wyśmienite potrawy z wykorzystaniem czekolady i nie tylko.
© Polsat 2016