2024-07-06

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Bartek Wrona w ekipie show

Piosenkarz z szansą na Złotą Twoją Twarz. Przypominamy biografię gwiazdy! Bartek Wrona zaistniał w show-biznesie jako członek boysbandu Just 5 w 1997 roku. Jak po latach prezentują się jego talenty wokalne i taneczne? Jak poradzi sobie w zadaniach stricte aktorskich? Nowe odcinki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z jego udziałem jesienią tylko w Polsacie.

Zespołowo i solowo
Bartek Wrona zaczął karierę w grupie Just 5 w 1997 roku. Debiutancki album „Kolorowe sny” i tytułowy singiel okazały się wielkim sukcesem. Na fali popularności boysband nagrał jeszcze dwa albumy, ale w 2002 roku zawiesił działalność. Po dwudziestu dwóch latach członkowie formacji dokonali reaktywacji, wypuszczając nową wersję utworu „Gdzie nie ma róż”. Artysta rozpoczął solową działalność płytą „Zapomniałaś” w 2021 roku. Łącznie wydał cztery krążki pod własną marką.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

 

Co jeszcze?
Od 2005 roku żonaty z Mariolą, którą poznał na planie jednego z programów rozrywkowych. Kobieta wystąpiła również w teledysku jego do piosenki „Maria”. W 2004 roku Bartek Wrona był uczestnikiem piątej edycji reality show „Bar” w Telewizji Polsat.

Oglądaj „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” online na polsatboxgo.pl.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo