2024-07-03

Damian Kret uczestnikiem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Aktor znany z serialu „Bracia” zmierzy się z muzycznymi metamorfozami w show. Damian Kret ma niezwykłą osobowość, którą widzowie programu będą odkrywać co tydzień w 21. edycji muzycznej produkcji. Jak odnajdzie się na treningach z nauczycielami wokalu i choreografii? Jacy artyści przypadną mu w udziale i jakie oceny wystawią mu jurorzy? Nowe odcinki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią w Telewizji POLSAT.

Wrażliwy człowiek
Damian Kret dzieli swoje życie między Warszawę a Łowicz, z którego pochodzi jego rodzina. Dom, w którym się wychował, zawsze był pełen miłości do ludzi, ale i zwierząt, czego najlepszym dowodem jest fakt posiadania 5 psów, 3 ptaków i królika oraz to, że nie raz uczestniczył w interwencji polegającej na ratowaniu psów żyjących w złych warunkach. W ubiegłym roku wsparł swoją osobą fundację VIVA. Bohater nie tylko na ekranie, ale i w życiu, bo na co dzień na spółkę z mamą opiekują się dziadkiem. W wolnym czasie, na którego brak nie narzeka, majsterkuje, gotuje i marzy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Nowe wyzwania w kraju i poza nim
Uczestnik 21. sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” kolekcjonuje to, co zużyte i nadszarpnięte przez czas. Od niedawna, retrogamingowiec. Opiekuje się również starym rodzinnym domem i szuka rozwiązań dla odbudowy jego dawnego blasku. Widzom Polsatu znany jako Wojtek z serialu „Bracia”  Damian Kret jest wciąż głodny filmowych wyzwań na arenie międzynarodowej, gdzie udało mu się w tym roku zrobić pierwsze kroki. Informacje o tej działalności gwiazdy pozostają na razie tajemnicą.  

Oglądaj „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” online na polsatboxgo.pl.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo