2024-07-02

Patricia Kazadi w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna wystąpi w 21. edycji show. Patricia Kazadi jest jedną z najbardziej charakterystycznych gwiazd młodego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele projektów związanych z szeroko pojętą sztuką. Co zaprezentuje na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Jakie postaci wylosuje uczestniczka? Przekonamy się o tym już jesienią w Polsacie!

Sukces był jej pisany
Swoje pierwsze kroki na deskach teatrów stawiała w wieku dwóch lat. Widzowie znają ją m.in. z ról w takich serialach jak „Ranczo” czy „Bodo”. Aktorka, piosenkarka, prezenterka TV, modowy kameleon, ale także businesswoman i aktywistka. Patricia Kazadi zgromadziła pół miliona obserwatorów na swoich social mediach. Jej teledyski odtworzono ponad 10 milionów razy. Zdobyła trzy nominacje do Wiktorów.

Muzyka największą pasją
Pomimo tego, że największą sławę zdobyła, prowadząc programy takie jak „You Can Dance” czy „X-Factor”, Patricia Kazadi twierdzi, że jej największą pasją jest muzyka. Na swoim koncie ma cztery płyty oraz setki koncertów w Polsce i za granicą. Występowała z takimi artystami jak Edyta Górniak czy Kayah. Jej duet z francuską gwiazdą popu Mattem Pokorą utrzymywał się przez kilka tygodni na listach przebojów we Francji, Belgii czy Afryce.

Inne projekty
Przez ostatnie sześć lat Patricię Kazadi można było oglądać w na deskach polskich teatrów w spektaklach reżyserii Olafa Lubaszenko czy Krzysztofa Jaślara. Swoje 20-lecie pracy zawodowej postanowiła celebrować, niosąc pomoc innym. Aktywnie działa na rzecz potrzebujących, walczy ze zjawiskiem hejtu oraz body-shamingu, edukuje i wspiera kobiety w walce z endometriozą. Pracuje z młodzieżą i nagłaśnia niezwykle ważne zagadnienia dotyczące zdrowia psychicznego, a jej autorski projekt społeczny poświęcony tym kwestiom - Kazadi Talks Postive - został wyróżniony Marką Roku 2022, nominacją do Superbohaterki Roku magazynu „Wysokie Obcasy” oraz nagrodą „Wszechmocne”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Oglądaj „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” online na polsatboxgo.pl.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo