2024-06-24

Zobaczyli swojego klona w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

Występy w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zawsze są szeroko komentowane w sieci. Wokal, charakteryzacja i ruchy sceniczne są dokładnie analizowane przez fanów, ale czasem budzą takie emocje, że komentują je również sami artyści, którzy byli naśladowani. Zobacz komentarze tych, którzy dostrzegli w programie swoje lustrzane odbicie!

„Wspaniałe się Pan wczuł w moją fizyczność i osobowość” 
W 14. sezonie programu aktor Michał Meyer wcielił się w legendę polskiej sceny, Krzysztofa Krawczyka. Śpiewając pieśń „Hej sokoły”, zapewnił sobie zwycięstwo w drugim odcinku show. Jury nie kryło zachwytu nad umiejętnościami artystycznymi i wokalnymi Meyera. - Ta przygoda Michała będzie należeć zdecydowanie do tych najbardziej udanych - powiedziała po występie Katarzyna Skrzynecka. Metamorfozę skomentował w sieci również sam Krzysztof Krawczyk: „Panie Michale wspaniałe się Pan wczuł w moją fizyczność i osobowość! I tylko mam taką refleksję przykrą, że kiedy nagrałem te polskie perełki, spadł na mnie hejt, że łapię się, za piosenki rodem z biesiady! I co z tego? Najważniejsze, żeby trafiało do ludzkich serc! A to są piosenki z serca dla serca!” 

„Odważna dziewczyna” 
Aktorka Anna-Maria Sieklucka podczas 14. edycji programu w jednym z odcinków zaprezentowała się jako Justyna Steczkowska, śpiewając jej interpretację przeboju Maanamu „Boskie Buenos”. - Super! Najlepszy twój występ w programie! W ogóle nie mam się do czego przyczepić - oceniła wtedy Małgorzata Walewska. Pod wideo zapowiadającym występ aktorki, wypowiedziała się sama Steczkowska: „Muszę przyznać, że odważna dziewczyna. Ciekawi jesteście jej wykonania? Bo ja bardzo. Trzymam kciuki”. „Był i jest to ogromny zaszczyt! Kłaniam się najniżej” - odpowiedziała Anna-Maria Sieklucka pod wpisem wokalistki.  

„Dałaś mi dużo radochy” 
Basia Kurdej-Szatan była uczestniczką piętnastej odsłony programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jeden z jej występów oceniła Cleo, z którą znają się osobiście. Jej metamorfoza w utworze „Dom” zrobiła na wokalistce ogromne wrażenie: „Strój jest odtworzony praktycznie jeden do jednego. Nawet makijaż!”. Cleo zauważyła, że uczestniczka włożyła sporo pracy, aby odtworzyć jej ruchy sceniczne i wokal. „Moim zdaniem przedstawiła te emocje w perfekcyjny sposób” - napisała, i dodała, nie kryjąc emocji: „Baśka, super wyszło. Ja Ci bardzo dziękuję, bo dałaś mi też dużo radochy”.

„Jestem wdzięczny” 
Występ Kacpra Kuszewskiego w szóstym odcinku jubileuszowej edycji „Najlepsi!” nie umknął jednemu z najbardziej oryginalnych wokalistów młodego pokolenia, Ralphowi Kaminskiemu. Artysta udostępnił występ swojego klona w mediach społecznościowych. Nie omieszkał również skomentować, jak ocenia „Kosmiczne energie” w interpretacji Kuszewskiego.  - To niesamowite. Widzę te detale i to jest bardzo miłe. Jestem wdzięczny za to, że ktoś chce się zabrać za to co ja sobie wymyślam. Mam nadzieję, że to znak, że naprawdę rzeczy, które robię są ikoniczne - stwierdził w rozmowie z POLSAT.PL Ralph Kaminski. Zauważył przy tym, że to już jego drugi klon w programie. Wcześniej z odsłoną jego twórczości zmierzyła się Katarzyna Polewany w 17. edycji show, śpiewając singiel: „Bal u Rafała”.

„To nie jestem ja!”
Metamorfozy w polskich edycjach „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dostrzegane są również przez zagranicznych wykonawców. Jednym z przykładów jest występ Marii Tyszkiewicz w 20. sezonie programu. Wykonała wtedy utwór „Only Love Can Hurt Like This” Palomy Faith w strugach deszczu. Występ zachwycił widzów. „Maria Tyszkiewicz najlepszą kobietą dwudziestu edycji TTBZ. Królowa jest tylko jedna”, „Tonę w podziwie to jest arcydzieło” - komentowali. Swojego zaskoczenia udanym wykonaniem nie ukrywała również sama Paloma Faith, która w relacji na Instagramie oceniła występ swojego klona: „Uwierzcie w to lub nie, ale to nie jestem ja. HAHAHA, Wow!”.

Oglądaj „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” online na polsatboxgo.pl.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo