2024-06-17

Karolina Gilon: Bardzo ciepło wspominam konkurs Miss Polski

Prezenterka „Ninja Warrior Polska” mówi POLSAT.PL o przygodzie sprzed lat. Jako młoda dziewczyna brała udział w wyborach Miss Polski Nastolatek. Co pamięta z tamtych dni i czy powtórzyłaby swój start, gdyby dostała taką możliwość? Jubileuszowy 35. Konkurs Miss Polski na żywo w piątek 5 lipca od godz. 20:00 w Polsacie.

Pierwsze sukcesy
Nie każdy wie, że prezenterka i modelka ma za sobą przygodę z konkursami piękności. Jak wspomina start w finale Miss Polski Nastolatek? - Byłam wtedy młodziutka, miałam 16 lat. Dla mnie to był ogromny sukces na tamten czas, bo było nas dwadzieścia kilka dziewczyn z ponad trzystu z całej Polski. Otaczały mnie piękne kobiety i do samego końca byłam w szoku, że ja, ta dziewczynka z Mrągowa, jestem wśród nich - opowiada Karolina Gilon.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

Droga do konkursu Miss
Jak przyznaje, udział w finale tak prestiżowej nagrody, w jej przypadku nie był celowo obraną drogą. - To wszystko było trochę przypadkiem. Najpierw byłam Miss Mrągowa, późnej w konkursie Miss Mazur i dostałam dziką kartę. Na Miss Polski dotarłam do ćwierćfinału, później półfinału i ostatecznie finał. Mega przygoda! Bardzo miło i ciepło to wspominam - relacjonuje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

Nowe wyzwania
Ponieważ Karolina Gilon nie jest mężatką, nadal mogłaby wystartować w konkursie Miss Polski. W rozmowie z byłą miss i dziennikarką Polsat Box Go Elżbietą Sawerską zdradza, czy podjęłaby takie wyzwanie. - Chyba nie, zostawię to już młodszym dziewczynom. Ja już tę przygodę przeżyłam. Tak bardzo skupiłam się teraz na telewizji, że nie wiem czy byłaby przestrzeń i czas na to żeby wystartować - mówi. Zaintrygowało ją to, czy do konkursu mogłaby stanąć dziewczyna z tatuażami. - Przypudrowalibyśmy - żartuje Elżbieta Sawerska, która zasiada w jury konkursu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

Jubileusz Miss Polski
W 2024 roku wielbicieli imprezy czeka specjalna niespodzianka. Konkurs obchodzi 35-lecie. Z tej okazji przygotowano specjalny program i udział laureatek poprzednich konkursów. Galę uświetnią również występy wokalistek z rodziny miss. Swoją obecność zapowiedziała też Karolina Gilon. - Usiądę na widowni i poobserwuję te piękne kobiety - zapewnia.

Festiwal Piękna 2024 w Telewizji POLSAT:
Mister Supranational 2024 relacja w czwartek 4 lipca od godz. 20:00 w Polsacie.
Miss Polski 2024 relacja na żywo w piątek 5 lipca od godz. 20:00 w Polsacie.
Miss Supranational 2024 relacja w sobotę 6 lipca od godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat