2024-06-11

Miss Polski 2024: Intensywne przygotowania do jubileuszu

W rywalizacji o koronę najpiękniejszej Polki trzydzieści dwie finalistki, a w puli nagród z okazji 35-lecia konkursu aż 250 000 złotych! Trwają przymiarki, próby oraz sesje zdjęciowe przed uroczystą galą w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Transmisja finału Miss Polski 2024 na żywo w piątek 5 lipca od godz. 20:00 w Polsacie.

W obiektywie kamery

Każde województwo reprezentują dwie kandydatki, z których podczas gali finałowej zostanie wybrana jedna, pozostając w rywalizacji o tytuł. Zanim do tego dojdzie, przed dziewczynami ogrom pracy. Wszystkie mają szansę zaprezentować się w wizytówkach wideo. W mediach społecznościowych pojawiły się fragmenty, ukazujące proces ich powstawania. W Hotelu Willa Tatrzańska jest też czas na poznanie konkurencji i zadbanie o dobrą atmosferę.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Wiele do zrobienia

Zgrupowanie w Krynicy-Zdrój to także sesje zdjęciowe, próbne makijaże oraz treningi przez galą finałową. Podczas jej trwania kandydatki do korony najpiękniejszej zaprezentują się publiczności i widzom w kilku odsłonach, a ich wejściom towarzyszyć będzie muzyka i gościnne występy gwiazd. Wszystko musi być zatem dopięte na ostatni guzik.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Ten najważniejszy pokaz

Nieodłączonym elementem wyborów Miss Polski są wejścia na scenę w strojach wieczorowych oraz sukniach ślubnych. O każdy szczegół tego elementu gali dba w 2024 roku Izabela Janachowska, a 32 finalistki mają już za sobą wizytę w jej Concept Store. Która z nich zaprezentuje się najlepiej i komu koronę przekaże Angelika Jurkowianiec z Namysłowa?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Miss Polski Official 👑 (@miss.polski)

Organizatorzy i partnerzy

Festiwal Piękna 2024 organizowany i realizowany jest przez Nową Scenę, a producentem jest Telewizja Polsat. Partnerem Głównym wydarzenia jest Województwo Małopolskie, a Gospodarzem Miasto Nowy Sącz.

Festiwal Piękna 2024 w Telewizji POLSAT:
Mister Supranational 2024 relacja w czwartek 4 lipca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.
Miss Polski 2024 relacja na żywo w piątek 5 lipca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.
Miss Supranational 2024 relacja w sobotę 6 lipca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat