2024-06-07

„Juras” na greckich wakacjach z rodzicami. Mamy zdjęcia!

Prowadzący „Ninja Warrior Polska” odpoczywa przed dziesiątą edycją show. Łukasz „Juras” Jurkowski wybrał się na zasłużony urlop z ukochaną partnerką Pauliną i rodzicami. Ekipa relaksuje się na greckiej wyspie Rodos, w okolicach kurortu Ammoudes. Sportowiec chętnie podzielił się z fanami w sieci tym, jak przebiega beztroski urlop w słońcu i nad morzem.

Chwila wytchnienia od pracy
Dziewiąty sezon „Ninja Warrior Polska” przyniósł wiele emocji i wzruszeń. W końcu widzowie doczekali się pierwszego polskiej zawodnika z tytułem ninja. Został nim Jan Tatarowicz. Niezmiennie popularne show wróci na antenę stacji, ale zanim to nastąpi, jeden z prowadzących udał się na zasłużone wakacje. Łukasz „Juras” Jurkowski spędza czas z najbliższymi w słonecznej Grecji i relacjonuje ten pobyt w mediach społecznościowych. „Ale Pippen, Panie, zawsze” - skomentował jedno ze zdjęć aktor „Gliniarzy” i uczestnik „Tańca z Gwiazdami” Aleksander Mackiewicz, nawiązując do koszulki koszykarskiego klubu Chicago Bulls, którą sportowiec miał na sobie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz „Juras” Jurkowski (@jurasmma)

Rodzina jest najważniejsza
W jednym z postów na Instagramie mistrz sztuk walk napisał: „Chciałem pokazać rodzicom miejsce, w którym jestem od wielu lat zakochany, spędzić wspólnie fajne chwile. Nie kupimy czasu, a nawet gdyby można byłoby to zrobić... czas z rodziną jest bezcenny”. Internauci zwrócili uwagę na podobieństwo „Jurasa” do taty. Życzyli całej ekipie dobrego wypoczynku. „Fajni jesteście, cała czwórka”, „Ale fajnie”, „Doskonale” - pisali fani gwiazdy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz „Juras” Jurkowski (@jurasmma)

Aby zgłosić się na casting do dziesiątej edycji programu „Ninja Warrior Polska” kliknij tutaj! Zapraszamy!

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat