2024-06-04

Odjazdowe kostiumy z 9. edycji „Ninja Warrior Polska”. Zobacz!

Znani zawodnicy i ich szalone pomysły na przebrania do biegu z przeszkodami. Oto, jak sportowcy prezentowali się w różnych stylizacjach w programie. Skąd pomysły na takie, a nie inne stroje? Co jest motywacją tych osób do udziału w wymagającym show? Czy staną do rywalizacji w kolejnym sezonie „Ninja Warrior Polska”? Odpowiedź już niebawem!

Tomasz Dąbrowski (odcinek 1)
Zawodnik wystąpił w stroju Luigiego, czyli młodszego brata Maria z legendarnej gry. 37-letni przedsiębiorca z Gdańska, który na co dzień zajmuje się parkourem, dotarł do półfinału w dziewiątej edycji show. - Fajna zabawa - podsumował po biegach na swoim Instagramie.

Milena Benedykciuk (odcinek 2)
Szalone lata 80., neony, leginsy i szeroko pojęty świat aerobiku. Oto stylizacja Mileny Benedykciuk! Zawodniczka, która zdobywa medale w kulturystyce, cieszyła się z występu w „Ninja Warrior Polska”. - Niech ta przygoda będzie również okazją do podziękowania współuczestnikom programu oraz osobom, które przyczyniły się do jego powstania. To było mega przeżycie, które na zawsze pozostanie w mojej pamięci - skomentowała.

Piotr Polus (odcinek 2)
Ekspert od randek i związków bez cenzury. Piotr Polus w odważnej stylizacji, która więcej odsłania niż zakrywa. - Sypialnie wynosimy na ulicę - skomentował przed samymi zawodami. Niestety odwaga związana z ubiorem nie wystarczyła. Zawodnik odpadł już na drugiej przeszkodzie. Jego show zostanie jednak zapamiętane na długo!

Łukasz Józefiak (odcinek 2)
W jednej z rozmów z POLSAT.PL sportowiec wytłumaczył, dlaczego przebiera się za owada. - Pomysł narodził się po pierwszej edycji, ponieważ jestem mieszkańcem Pszczółek - powiedział. Od tamtej pory to jego znak rozpoznawczy. Czy będą nowości w stroju przy ewentualnym kolejnym starcie? - Może go lekko zaktualizuje o jakieś czułki czy żądło (śmiech) - odpowiedział.

Roman Pogrzebski (odcinek 4)
Wiek to tylko liczba! Udowodnił to Roman Pogrzebski, który uwielbia nie tylko wyścigi ninja, ale także biegi i inne sportowe aktywności. W odcinku czwartym show pokazał się jako tarzan. Wola walki była duża, ale zawodnik odpadł już na drugiej przeszkodzie.

Małgorzata Szaruga (odcinek 4)
Nie na sportowo, ale w spódniczce z motywami polskiego folkloru! Małgorzata Szaruga zaszła daleko w programie jak na przedstawicielkę płci damskiej, bowiem zameldowała się w półfinale. Zawodniczka po biegu zapowiedziała, że z chęcią wyśle zgłoszenie do 10. edycji. - Nie, nie mam dosyć. Jeśli ktoś coś kocha, to nigdy tego nie będzie mieć dosyć - podkreśliła.

Marcin Olpiński (odcinek 5)
Polski Chuck Norris. Amerykański aktor i mistrz sztuk walki to legenda wśród gwiazd kina, a w przebraniu słynnego „Strażnika Teksasu” od lat występuje bardzo podobny do niego Marcin Olpiński. W show brali udział także członkowie jego rodziny. Syn Szymon dostał się do półfinału.

Mateusz Skrodzki (odcinek 5)
Superman? Nie, Super Tata! W takim przebraniu wystąpił Mateusz Skrodzki. Swoje przeżycia z toru opisał na Instagramie. - Bardzo dużo emocji. Tak w trzech słowach mógłbym opisać mój występ. Nigdy dotąd nie wylało się to ze mnie tak jak teraz. Czasami i tak trzeba. Żeby być silnym, trzeba pokazać swoją słabość. Szkoda tego finału. Jednak wszystko dzieje się po coś, a ta lekcja nie pójdzie na marne - ocenił.

Jarosław Borkowski (odcinek 6)
Zawodnik skradł czas antenowy w przebraniu Robin Hooda. Inspiracja bohaterem średniowiecznych angielskich legend ludowych nie okazała się jednak szczęśliwa. Jarosław Borkowski odpadł z programu już w trakcie trzeciej przeszkody zwanej Ruchomymi dachami.

Zgłoś się do dziesiątej edycji programu „Ninja Warrior Polska”! Czekamy na Ciebie!

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat