2024-06-02

Aleks Mackiewicz o ślubie: Tak będę tańczył. Będzie się działo!

Aktor „Gliniarzy” i uczestnik „Tańca z Gwiazdami” o ostatnich przygotowaniach do ślubu. Aleksander Mackiewicz i jego narzeczona Magda Zych pokazali w sieci swoją salę weselną. Wygląda na to, że już szykują się do swojego pierwszego tańca, ale nie tylko. Co zdradzili na temat swojego wielkiego dnia? Kiedy i gdzie odbędzie się ich ślub?

Najważniejszy taniec
Aktor zatańczył w finale 14. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, ale tylko jako gość. Swoją przygodę z show zakończył w 6. odcinku. Mimo tego był to tak samo emocjonalny występ, jak wszystkie wcześniejsze. Zaostrzyły one apetyt na kolejny ważny taniec w jego życiu - na własnym ślubie. - Myślałem, że to będzie bardziej powściągliwe, natomiast Magda mnie zaskoczyła - śmiał się aktor w rozmowie z POLSAT.PL na planie programu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleks Mackiewicz (@aleks.mackiewicz)

Kiedy i gdzie ślub?
Do wielkiego dnia coraz bliżej. Ślub zaplanowano na czerwiec 2024 roku, a po nim, jak się wydaje, huczne wesele. Para podzieliła się relacją z przygotowań, zamieszczając krótkie wideo. - Jesteśmy po ostatnich ustaleniach w hotelu. Za nami sala. 21 czerwca będą tu tańce - zapowiada aktor. - Ale będzie się działo - zapewnia jego narzeczona Magda Zych.

Ostatnia prosta
W eleganckiej sali dominuje biel, są piękne kryształowe żyrandole na ścianach duże lustra. Długie stoły zmieszczą mnóstwo gości. - Oczywiście będą bardziej zastawione i ładnie będzie wszystko przyozdobione - wyjaśnia aktor, prezentując wnętrze. - A ja będę tutaj tak tańczył - stwierdza z humorem Aleks Mackiewicz, pokazując swoje kocie ruchy na marmurowym tym razem parkiecie. Czy to fragment choreografii pierwszego tańca?

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat