2024-05-07

Aleksander Mackiewicz: Po show wzrósł apetyt na weselny taniec

Uczestnik i jego narzeczona mówią o swoich ślubnych planach specjalnie dla POLSAT.PL. Aktor serialu „Gliniarze”, który brał udział w 14. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, opowiedział o wzruszeniu związanym z zakończeniem show. Aleksander Mackiewicz zdradził również, jak program wpłynął na jego marzenia dotyczące pierwszego tańca na weselu.

Wzruszenie wzięło górę
Choć umiejętności i ciężka praca Aleksandra Mackiewicza zostały docenione na parkiecie, w szóstym odcinku 14. edycji aktor pożegnał się z show. Powrócił do programu na zakończenie sezonu. - Niesamowite emocje, tym bardziej że ten finał to naprawdę wysoki poziom, zresztą jak i cała edycja. Kibicowałem tak naprawdę wszystkim trzem parom - zdradził w rozmowie z POLSAT.PL. - Bardzo się wzruszyłem tańcem, który wszyscy razem wykonaliśmy - dodał. Był to walc wiedeński, który nawet podczas wywiadu nadal wyciskał łzy z serialowego twardziela.

Dotrzymać obietnicy
Aleksander Mackiewicz jest na etapie planowania szczegółów ślubu. Obiecał narzeczonej Magdzie, że po programie, rozpoczną intensywne przygotowania do ich pierwszego tańca. - W przyszłym tygodniu, jak odpoczniemy, zbieramy siły, idziemy na salkę i szykujemy się na wesele - przyznał. Musi być jednak gotowy na to, że po udziale w show, oczekiwania jego ukochanej wzrosły  - Myślałem, że to będzie bardziej powściągliwe, natomiast Magda mnie zaskoczyła - śmiał się aktor. Para planuje postawić na coś niekoniecznie klasycznego.

  

Dziękujemy za wspólne oglądanie 14. edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdamiw Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat