2024-05-28

Drugi sezon serialu „Teściowie” w Polsat Box Go od 29 maja

Dalsze, zabawne perypetie Nagórskich, Ledwoniów i ich dzieci w wykonaniu znanych i utalentowanych aktorów. Wśród nich: Jolanta Fraszyńska, Joanna Kurowska, Julia Wieniawa, Cezary Pazura, Cezary Kosiński i Ignacy Liss. Do obsady dołączyli także Kinga Jasik, Katarzyna Żak i Andrzej Nejman oraz gościnnie Daniel Olbrychski. Cały nowy sezon serialu „Teściowie” liczy 20 odcinków. Pierwsze dwa w pakiecie Premium od 29 maja, kolejne po dwa - w następne środy.

O czym są „Teściowie”?

„Teściowie” to lekka, ponadczasowa opowieść o różnicach międzypokoleniowych. Jest zabawnie, tym bardziej że w tej historii ścierają się dwie pary o różnych światopoglądach i wartościach: posiadacze dojrzewalni bananów, dorobkiewicze - Violetta (Joanna Kurowska) i Zenon (Cezary Pazura) Nagórscy oraz skromni - Dorota (Jolanta Fraszyńska) i Roman (Cezary Kosiński) Ledwoniowe.

Do tego ciągłych kłopotów dostarczają im ich dzieci - Andżelika (Julia Wieniawa) i Lucjan (Ignacy Liss). Serial to pełna humoru historia, która w krzywym zwierciadle odbija współczesne obyczaje i różnice pokoleniowe.

Co dalej w serialu „Teściowie”?

Akcja pierwszego sezonu zbudowana jest wokół związku Andżeliki Nagórskiej (Julia Wieniawa) i Lucjana Ledwonia (Ignacy Liss), którzy nie widzą poza sobą świata. Pierwsze spotkanie ich rodziców - Ledwoniów i Nagórskich to zderzenie, które uruchamia lawinę zabawnych zdarzeń.

Po wielu perypetiach - w drugim sezonie rodziny Ledwoniów i Nagórskich czekają ogromne zmiany. Ich dzieci dramatycznie przeżywają nieudany ślub, a ponieważ życie nie znosi próżni, wkrótce i Lucek i Andżela zaczynają układać sobie życie na nowo. Tymczasem za ich rodzicami nie tylko ciągną się stare kłopoty, ale przybywają nowe - biznesy wiszą na włosku, dochodzą nieporozumienia małżeńskie i rodzinne.

„Teściowie” to serial, który powstał na zlecenie Telewizji Polsat przy współpracy firmy wykonawczej TFP. Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński i Grzegorz Kuczeriszka, scenariusz: Krzysztof Jaroszyński, Mariusz Cieślik, zdjęcia: Grzegorz Kuczeriszka. W drugim sezonie w obsadzie serialu pojawili się także Kinga Jasik, Andrzej Nejman i Katarzyna Żak oraz gościnnie - Daniel Olbrychski. Cały pierwszy sezon serialu można obejrzeć w Polsat Box Go w pakietach Start i Premium.

Komediowe produkcje w Polsat Box Go

Polsat Box Go to serwis z bogatą biblioteką treści rozrywkowych, a drugi sezon serialu „Teściowie” to kolejna produkcja komediowa, która gwarantuje widzom mnóstwo humoru, relaksu i dobrej zabawy. W ostatnim czasie do pakietu Premium trafiły także seriale komediowe, które w przeszłości podbiły serca milionów widzów - kultowe sitcomy „Świat według Bundych” oraz „Niania”.

W pakiecie także m.in. dwa sezony barwnej, zabawnej i łamiącej tabu opowieści o romansie dojrzałej kobiety z młodszym mężczyzną - „Rodzina na Maxa”, przygody wnuczki i jej dziadków w dwóch sezonach produkcji „Swaci”, perypetie małżeństwa w serialu „Domek na szczęście”, dwa sezony opartej na ukraińskim pierwowzorze historii nauczyciela, który został prezydentem - „Sługa Narodu” oraz „Lulu” - opowieść o nowym rozdziale w życiu dojrzałej kobiety z Anną Dereszowską w roli głównej.

Seriale komediowe w pakiecie Premium można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat