2024-05-20

„Unlimited”: Nowy wideocast z gwiazdami w Polsat Box Go

Nie ma tabu, nie ma limitów, są wyjątkowi goście. Bohaterowie „Unlimited” to osoby z szeroko rozumianego show-biznesu. Niezwykłe postaci, które swój sukces nierzadko osiągnęły dlatego, że ich życie bywa „unlimited”. W Polsat Box Go będą dzielić się swoimi historiami. Program prowadzi dziennikarz Krzysiek Machajski.

Szczególni goście
Krzysiek Machajski zaprasza do studia gwiazdy: osoby, dla których nie ma limitów, które wykorzystują swoją popularność do robienia wielkich rzeczy oraz takie, które swój sukces życiowy lub zawodowy osiągnęły dzięki temu, że żyją według własnych reguł i zasad.

Zgodnie z trendami
Kluczem do zapraszania gwiazd do nowego wideocastu będą przede wszystkim premiery seriali i programów w Polsat Box Go, ale także bieżące, gorące wydarzenia show-biznesowe. Do udziału zapraszani będą m.in. aktorzy, sportowcy, artyści, dziennikarze, twórcy. Nie będzie tu ram czasowych czy tematycznych. Wszystko w myśl zasady: tu nie ma żadnych limitów.

Stałe punkty programu
W „Unlimited” gwiazda może wyrazić swoje prawdziwe „ja”. Każdy odcinek to okazja, aby pokazać, co naprawdę ją napędza i jak wielki wpływ może mieć na rzeczywistość. To nie tylko miejsce na rozmowy. To prawdziwa podróż przez opinie i historie. Zaproszonych gości oprócz rozmowy czekają też dwa stałe elementy programu. Pierwszy to Prasówka, czyli przegląd tego, co w sieci i gazetach piszą o bohaterach. Jaki obraz malują media i czy odzwierciedla ich prawdziwe oblicze? Drugim jest Vox Populi - sonda uliczna bez żadnych barier. Dziennikarze pytają przechodniów o ich zdanie na temat gości.

Premiera „Unlimited”
Pierwszym niezwykłym gościem jest tancerka, międzynarodowa sędzia taneczna, jurorka w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - Iwona Pavlović. W szczerej rozmowie z Krzyśkiem Machajskim charyzmatyczna gwiazda z otwartością opowiada o swojej roli w show Polsatu, o zmianach i swoim podejściu do życia.

Kiedy kolejne odcinki w Polsat Box Go?
Program będzie ukazywał się co dwa tygodnie, w piątki. Będzie dostępny w pakietach: Premium, Start i Polonia oraz w pakiecie Polsat Box Go Plus. W formie audio trafi na platformy Spotify, TIDAL i Apple Music.

O Polsat Box Go
Polsat Box Go zapewnia dostęp do kinowych hitów, seriali premium na wyłączność, tysięcy filmów, polskich i zagranicznych seriali, największych wydarzeń sportowych na żywo, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek, a także ponad 130 kanałów TV. Oferuje 3 główne pakiety: Start, Premium i Sport. Pakiet Polsat Box Go Premium można wybrać także w opcji z usługą Disney+ z produkcjami Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen i pod marką Star. Wszystkie treści można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat