2024-05-24

Łzy radości! Fani komentują 23. sezon serialu „Przyjaciółki”

Zobacz najciekawsze opinie widzów Polsatu po finałowym odcinku wiosennej serii. Media społecznościowe produkcji wypełniły rozemocjonowane wypowiedzi na temat zakończenia 23. sezonu. Za nami pełne wzruszeń ujęcia i ciekawe perypetie. Jakie wątki najbardziej podobały się fanom serialu „Przyjaciółki”? Której z postaci kibicują w dalszej serialowej drodze?

Ostatnie sceny i...
Na zakończenie wiosennego sezonu serialu „Przyjaciółki” producenci i scenarzyści przygotowali sporą dawkę pozytywnych emocji. To wieczór walentynkowy. Inga i Dorotka spędzają go w klimatycznej restauracji, ale nie z partnerami, a z niezawodnymi przyjaciółmi - Robertem i Andrzejem. Zgrana paczka znajomych doskonale się bawi, mimo incydentu z fałszywym, jak się okazało, Ignacym. Patrycja odpoczywa u boku męża, po wyczerpującym dniu w sądzie, zakończonym szczęśliwym werdyktem. Zaś Anka z Pawłem rozpoczynają nowy, oby spokojniejszy, rozdział w swoim burzliwym małżeństwie, bogatsi w kolejne doświadczenia. Czy widzom Polsatu spodobał się ten wyjątkowo sielankowy finał?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

Niezawodni fani
„Łzy pociekły. Super zakończenie. Szkoda, że te sezony takie krótkie i znów trzeba czekać do września”, „Chyba pierwszy sezon, który zakończył się bez dramatów”, „Rzadko się wzruszam, ale tutaj uroniłam łezki”, „Ten sezon był genialny!”, „Super, że były pokazane święta, walentynki… ten sezon naprawdę różnił się od ostatnich i zmierza to w dobrym kierunku! Co jest też turbo fajne - tym razem wszystko kończy się dobrze, bez jakichś naciąganych dramatów. Czekamy na więcej! Oby do jesieni!” - fala komentarzy obiegła media społecznościowe. Zachwyceni takim obrotem spraw i akcją w serialu internauci dali wyraz zadowolenia w setkach pozytywnych uwag i opinii.

Bliskie i wiarygodne
Wątki 23. sezonu uznane zostały za „tematy z życia wzięte”, a postawy bohaterów za godne naśladowania. Serial od początku stawia na wartości takie jak wierna miłość, szczera przyjaźń oraz wzajemna pomoc w trudnych sytuacjach. Zostało to po raz kolejny docenione przez fanów. „Cieszę się, ze Ania i Paweł do siebie wrócili. Oni są wzorem dojrzałej miłości w tym serialu, dobrze się na nich patrzy”, „Miło patrzyło się na scenę po rozprawie sądowej, aż sama poczułam ulgę, gdy Patrycja, Mikołaj i Wiktor tkwili w uścisku i chyba ta scena wzruszyła mnie najbardziej” - piszą o prawdziwych emocjach widzowie, czekając na kolejne wspólne czwartki z „Przyjaciółkami”.

Dziękujemy za wspólne oglądanie 23. sezonu serialu Przyjaciółki w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat