2024-05-23

„Przyjaciółki” sezon 24. Co dalej w przebojowym serialu Polsatu?

Ciekawy efekt popularnej w ostatnim czasie zabawy w mediach społecznościowych. W przypadku serialu „Przyjaciółki” przewidywanie dalszych losów ulubionych bohaterów przyniosło prawdziwą lawinę pomysłów i rad dla scenarzystów produkcji. Przeczytaj, jak wierni fani widzą kontynuację losów Ingi, Patrycji, Anki i Doroty oraz ich rodzin i przyjaciół w kolejnym sezonie hitu.

Spokój w związkach
Nie czekając nawet na finał 23. sezonu, fani serialu planują już ciąg dalszy produkcji. Uważają, że ciężko doświadczeni przez życie Jeleńscy i Strzeleccy zasługują na odpoczynek od złych wydarzeń, a nawet należą im się solidne wakacje. „Paweł wraca na dobre do Anki, tu bym nic nie zmieniła. Żadnych romansów, a Patrycja z Wiktorem niech wiodą sielankowe życie” - piszą widzowie. Z drugiej strony według niektórych czas na zmiany. „Anka powinna odejść od Pawła, bo już za dużo było tych ich rozstań i powrotów”, „Patrycja z Wiktorem może by zaadoptowali dziecko, Mikołaj miałby rodzeństwo”. Pojawiają się także dość skrajne pomysły na przyszłość wszystkich bohaterek: „Wysłałbym je do Brazylii i niech poszaleją dziewczyny” lub „Przyjaciółki wypożyczą kampera i wyruszą w podróż życia”.

Życzenia stałej relacji
W przypadku Ingi najwięcej wypowiedzi o dalszym kierunku życia odnosi się do znalezienia jej godnego partnera. „Inga powinna być już w stałym związku, takim prawdziwym. Zasługuje na miłość. Już wystarczy przypadkowych lub nieudanych związków”. Niektórzy mają nawet pomysł, jakich aktorów by widzieli w tej roli. Zdecydowana większość chciałaby u jej boku Borysa. „Gruszewska powinna być w stałym związku z Borysem i wziąć z nim ślub. Pasują do siebie” - piszą widzowie.

Mile widziane powroty
Wśród komentarzy widzów jest mnóstwo podziękowań za powrót Dorotki. Fani doceniają jej urzekający sposób bycia i przemianę, a jeżeli chodzi o związki, to najchętniej widzieliby ją z Dagmarem. „On kocha dzieci, na pewno spełniłby się w roli taty”. Widzą ją także w parze ze Sławkiem - któremu życzą powrotu do produkcji - lub Andrzejem, a nawet z porzucającym żonę Ignacym. Zaś losy Andrzeja i Roberta zasługują według widzów wręcz na osoby serial. Czy produkcja posłucha wymownych sugestii?

Dziękujemy za wspólne oglądanie 23. sezonu serialu Przyjaciółki w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat