2024-05-16

Michał Koterski o ważnej dla siebie osobie. Kim jest Dominik?

Aktor serialu „Pierwsza miłość” o osobach, które zmieniły jego życie. To jego żona i… Michał Koterski wyznał w social mediach, że razem z żoną uczą się miłości od bliskiego przyjaciela. W sieci pojawiło się również ich zdjęcie z ważnym dla niego i Marceli Leszczak człowiekiem, z którym znają się od lat. Kim on jest? W jakim celu tym razem się spotkali?

Człowiek, który zmienia życie
Tajemniczy dla części fanów aktora Dominik miał silny wpływ na życie duchowe aktora. Jest to bowiem ksiądz, który - jak twierdzi Koterski - nauczył go miłości do Boga. A spotkania pary z duchownym trwają, ponieważ razem pracują nad tym, aby ta miłość nie ustała.

Jedyna i słuszna miłość
O tym, jak istotna to relacja i jak ważna jest dla Koterskiego miłość, której naucza ksiądz Dominik, najlepiej świadczą słowa samego aktora: „Są tacy ludzie i są takie spotkania, które potrafią odmienić twoje życie. Pierwsza z tych osób na zdjęciu, Marcelka, nauczyła mnie miłości do człowieka, druga, Dominik - do Boga. Teraz uczymy się razem, aby ta miłość nigdy nie zgasła. Warto czasem posłuchać ludzi, którzy potrafią Ci wskazać drogę do tej jedynej i słusznej miłości. Miłości która, wybacza, która jest bez graniczna, bezwarunkowa, która przetrwa wszystkie trudności” - napisał na swoim Instagramie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Koterski (@misiekkoterski)

Fani Michała i Dominka
Okazało się, że ksiądz Dominik nie jest obcy części osób obserwujących Michała Koterskiego w social mediach. „Ks. Dominik zmienił nie jedno życie. Chwała Panu za tego kapłana. Byłam nie raz na rekolekcjach z ks. Dominikiem i polecam każdemu”, „Ksiądz Dominik Chmielewski, prorok naszych czasów. Mało kto tak pięknie mówi o Bogu. Polecam każdemu, kto szuka prawdy posłuchać jego kazań”, „Wielokrotnie wracam do filmiku z Medjugorie. To piękne świadectwo zwycięstwa Maryi” - piszą fani w komentarzach, przypominając aktorowi jego 40. urodziny, które spędził w tym sanktuarium.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat