2024-05-14

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Pierwszy taki finał w historii

Tego w muzycznym programie Polsatu jeszcze nie było! Zwieńczeniem jubileuszowej 20. edycji jest finał, w którym zwycięzcę wybiorą widzowie w głosowaniu. Do najlepszej czwórki awansowali Maria Tyszkiewicz, Mateusz Ziółko, Stefano Terrazzino i Filip Lato. Kto stanie na podium, a kto wygra Brylantową Twarz? Oglądaj finał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!” i głosuj w piątek 17 maja od godz. 20:05 w Polsacie.

Czwórka najlepszych w 20. edycji
Wśród uczestników znaleźli się „Najlepsi!”, czyli finaliści, wybrani z poprzednich sezonów. Cała ósemka zadbała o najwyższy poziom, zapewniając niekończące się emocje. Przez dziewięć odcinków widzowie mogli śledzić fenomenalne przemiany, których bohaterami byli: Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Szwed, Maria Tyszkiewicz, Barbara Kurdej-Szatan, Stefano Terrazzino, Kacper Kuszewski, Filip Lato i Mateusz Ziółko. Jurorzy mieli trudny orzech do zgryzienia, przydzielając punktację, bo nikt nie zasługiwał na niskie noty. Do finału dotarli Maria Tyszkiewicz, Mateusz Ziółko, Stefano Terrazzino i Filip Lato.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Takiego finału jeszcze nie było
O tym, kto w piątek 17 maja stanie na podium, zadecydują wyłącznie widzowie. Pierwszy raz w historii programu, w edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!”, każdy będzie mógł oddać głos, wybierając swojego zwycięzcę. Głosowanie odbędzie się za pomocą sms-ów, a numery zostaną podane w trakcie emisji finału.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Wyjątkowa nagroda
Nagroda w wysokości 100 000 zł, którą otrzyma „Najlepszy z Najlepszych”, przekazana będzie jak zawsze na cele charytatywne, wybrane przez zwycięzcę. Tym razem zamiast Złotej Twarzy wręczona zostanie twarz wyjątkowa, bo Brylantowa, i to właśnie ją zabierze do domu finalista edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!”.

Specjalne jubileusze
Ta edycja najlepszego muzycznego show jest wyjątkowa od samego początku. Pierwszy odcinek obecnego sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!” emitowany był dokładnie w 10. rocznicę rozpoczęcia nadawania programu w Polsacie, a kilka tygodni później widzowie obejrzeli jubileuszowy 200. odcinek. W tym dniu zaśpiewała sama Marilyn Monroe w ciele Joanny Jabłczyńskiej, a na widowni rozbłysło od gwiazd, uczestniczących w poprzednich edycjach. Swoją obecnością zaszczycili m.in.: Joanna Liszowska, Marek Kaliszuk, Gosia Andrzejewicz, Michał Milowicz, Maciej Radek, Ania Rusowicz, Dariusz Kordek, Jacek Kawalec, Ewelina Flinta i Michalina Sosna.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek 17 maja o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo