2024-04-21

Piotr Gąsowski o faworytach i wyzwaniach swojej roli jurora

W „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!” ocenianie jest trudne. - Jak dać jedynkę komuś, kto jest tak utalentowany? - rozważa prezenter w rozmowie z POLSAT.PL. O tym jak Piotr Gąsowski podchodzi do specjalnej jubileuszowej odsłony programu i czy obawia się krytyki widzów, opowiadał w czasie konferencji ramówkowej. Kolejne wyzwania dla jurorów i uczestników w piątek o 20:05 w Polsacie

Trudne oceny
W 20. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Piotr Gąsowski zmienił rolę prezentera na jurora. Czy było to trudne? - I jedna i druga rola jest bardzo odpowiedzialna. Natomiast rola jurora jest o tyle ciężka, że trzeba oceniać kolegów, których się lubi, ceni, szanuje i którzy umieją więcej niż juror. I w myśl zasady tego programu, co jest przerażające, trzeba dać jedynkę, dwójkę, trójkę... Jak dać jedynkę komuś, kto jest utalentowany i wygrał swoją edycję? - wyjaśnia swoje wątpliwości prezenter.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Zmagania najlepszych
Na szczęście cała ekipa wyjątkowej edycji programu jest zgodna co do tego jak podchodzą do swoich zadań. - Rozmawiałem z nimi wszystkimi i to będzie zabawa. Będziemy się starali, żeby nikomu nie było przykro, bo oni już udowodnili, że są wspaniałymi artystami, ciekawymi ludźmi i ta edycja niczego nie zmieni - dodaje Piotr Gąsowski.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Kwestia gustu
Oceny uczestników, zwłaszcza to, kto awansuje do finału i kto zwycięży edycję „Najlepsi!”, z pewnością wywołują emocje widzów. - Z góry uprzedzam wszystkich, internautów, krytyków, już możecie wieszać na mnie psy, bo praktycznie w każdej ocenie możecie się ze mną nie zgadzać. Będziecie pytać „dlaczego mu postawiłeś jedynkę” - a postawiłem, bo jestem jurorem i mam to tego prawo - mówi ze śmiechem aktor, przyznając jednak, że w tej edycji wszyscy zasługują na najwyższe noty.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Kto zwycięży?
Czy zaprawiony w scenicznych bojach jako prezenter „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Piotr Gąsowski ma swojego faworyta? - Nie mam i co więcej, nie chcę mieć! Jestem jurorem, nie mogę go mieć To jest coś wspaniałego, że oni są tak różni, jeden jest lepszy w tym a drugi w tym. To jest tak dobrze dobrana grupa, żeby się nie powtarzać. To nie będą tylko emocje, to będzie wielka sztuka - podsumowuje juror.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo