2024-04-12

„Planeta Singli. Osiem historii” - odcinek 7: Władek i Halinka

Wyjątkowa historia owianej tabu miłości cielesnej seniorów i spełnianiu pragnień. Starsi państwo poznają się przez aplikację randkową. Ona mówi, że szuka wrażeń, a jego zapisał wnuk. Spotkanie przebiega tradycyjnie i z dystansem, do czasu, kiedy Halinka bezceremonialnie proponuje Władkowi seks. Czy na tym się skończy? „Planeta Singli. 8 historii” w niedzielę o godz. 22:05 w Polsacie.

Niemoralna propozycja
Para po siedemdziesiątce w kawiarni. Rozmowa nie bardzo się klei. On nieco stremowany, ale ona wbrew konwenansom pyta go wprost, czy po randce jadą do niego, czy do niej. Początkowy szok ustępuje i jej towarzysz przyjmuje propozycję i zaprasza ją do siebie.

Nowy początek
Wspólna noc zmienia życie obojga. Zostają parą i wspierają się nawzajem w dążeniu do marzeń, w czym celuje kochająca życie Halinka. Wspólnie odrzucają ograniczenia, jakie narzuca im społeczeństwo i rodzina. Do czego jeszcze nakłoni Władka? Czy takie szczęście w jesieni życia, rzeczywiście nie ma limitów?

Reżyseria: Mateusz Głowacki („Masz ci los”)
Scenariusz:
Abelard Giza i Szymon Jachimek („Brzydula 2”)
Obsada:
Witold Dębicki („Sortownia”, „Komisarz Mama”, „Ekstradycja”, „Siedem życzeń”), Maria Maj („Brzydula”, „Wataha”, „Ultraviolet”), Maciej Damięcki („Bulionerzy”, „Plebania”, „Rozmowy kontrolowane”).

Planeta Singli. Osiem historii w niedzielę o godz. 22:05 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat