2024-03-29

„Planeta Singli. Osiem historii” - odcinek 5: Dystans

Historia szalonej wyprawy nastolatka do Wiednia, aby poznać miłość z internetu. Bartek w tajemnicy przed rodzicami rusza w trasę i nawet kiedy wszystkie plany zaczynają się sypać, nie poddaje się. Pamięta, że na końcu drogi czeka na niego prawdziwe uczucie. Czy wbrew przeciwnościom dojdzie do tego spotkania marzeń? „Planeta Singli. 8 historii” w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

W pogoni za szczęściem
Bartek ukrywa przed surowymi rodzicami swoją prawdziwą osobowość. Wyobcowany chłopak rzuca wszystko, aby spotkać się z pewną osobą poznaną przez aplikację randkową. Ma do pokonania pół Europy. Kłamiąc o uczestnictwie w pielgrzymce rusza w drogę, która nie przebiega tak, jak sobie to zaplanował. Ma jedną noc na spełnienie marzeń.

Tor przeszkód
Dziwni towarzysze podróży, niespodziewane przeszkody, ale też zaskakująco sprzyjające okoliczności sprawiają, że wyprawa zmienia się w opowieść o wielu miłosnych historiach. Jak zakończy się ta, którą los pisze dla Bartka? Czy dotrze do Wiednia i co tam na niego czeka? Czy spotka osobę, którą uważa za swój ideał?

Reżyseria: Kuba Czekaj („Baby Bump” i „Królewicz Olch”)
Scenariusz:
Abelard Giza i Szymon Jachimek („Brzydula 2”), na podstawie pomysłu Jules Jones i Sama Akiny (którzy współpracowali już przy filmach „Mayday”, „Planeta Singli”)
Obsada:
Vitalik Havryla („Sortownia”), Monika Kwiatkowska („Miasto 44”, „Układ zamknięty”), Arkadiusz Janiczek („Stulecie winnych”, „Korona królów. Jagiellonowie”).

Planeta Singli. Osiem historii w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat