2024-03-15

„Planeta Singli. Osiem historii” - odcinek 3: Test

Znużona randkowaniem dziewczyna wymyśla sposób na selekcję kandydatów. Ela sprawdza, czy mają pożądane cechy już na pierwszym spotkaniu, aby nie marnować czasu na kolejne. Pomysł działa do czasu, kiedy kobieta poznaje Adama. Mężczyzna oblewa test, ale wkrótce ich drogi znów się przetną. „Planeta Singli. 8 historii” w niedzielę o godz. 22:25 w Polsacie.

Naukowe podejście
Druga randka z nieodpowiednim facetem to marnowanie czasu. Doświadczona na tym polu Ela, twardo stąpająca po ziemi chemiczka, wymyśla jak przetestować empatię, cierpliwość i dystans do siebie kandydata już na pierwszym spotkaniu. Jej sprytny plan działa, co udowadnia kilka prób. Ale do czasu...

Zwrot akcji
Adam spóźnia się na spotkanie z Elą i nie współczuje jej kiedy symuluje uraz. To zły znak. Po kolejnych próbach kobieta oświadcza mu, że oblał test, co nie robi na mężczyźnie wrażenia. Kiedy ona w gniewie opuszcza lokal, wpada pod samochód. Na ratunek biegnie jej nie kto inny niż niedawny randkowicz.

Reżyseria: Aleksander Pietrzak („Czarna owca”, „39 i pół tygodnia”, „Juliusz”)
Scenariusz:
Błażej Dzikowski („Ultraviolet”, „Twardowsky 2.0”, „Sztuka kochania”)
Obsada:
Marianna Linde („Zakochani po uszy”, Żmijowisko”, „Sztos 2”) i Mateusz Damięcki („Miłość na pierwszą stronę”, „Przyjaciółki”, „Ultraviolet”, „Hotel 52”)

Planeta Singli. Osiem historii w niedzielę o godz. 22:25 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat