2024-04-05

„Planeta Singli. Osiem historii” - odcinek 6: Detektor

Zaskakująco udana świąteczna randka kończy się konfliktem z prawem. Co będzie dalej? Ewa uważa, że po wielu próbach umawiania się przez internet nauczyła się już wyczuwać prawdziwy charakter mężczyzn. Wyznaje to poznanemu przez aplikację Jackowi, który jest pewny siebie, dowcipny, uroczy... i aresztowany w czasie randki. „Planeta Singli. 8 historii” w niedzielę o godz. 21:55 w Polsacie.

Kwestia gustu
Wybór kandydata w aplikacji randkowej nie jest trudny, ale trafienie na takiego, który nie udaje kogoś innego, to już problem. Uwagę Ewy przyciąga podpis pod nieco obciachowym zdjęciem kandydata. „To nie mój porsche i jestem z tego dumny. Trzeba mieć jakiś smak” - pisze Jacek, co podoba się dziewczynie. Umawiają się na randkę.

Gwałtowny zwrot akcji
Aby pojechać do restauracji, chłopak zaprasza ją do swojego samochodu. Kiedy Ewa protestuje, on daje jej kluczyki, aby to ona prowadziła i czuła się bezpieczniej. Randka przebiega w świetnej atmosferze, do czasu, kiedy na ręce Jacka założone zostają kajdanki. Na komisariat trafia też jego towarzyszka, która nic nie rozumie. Zaskakującej prawdy dowiaduje się, od przesłuchujących ją surowych policjantów.

Reżyseria: Michał Chaciński („Planeta Singli”, „1410” „Juliusz”).
Scenariusz:
Michał Chaciński
Obsada:
Masza Wągrocka („Najmro”, „Erynie”, „Zakochani po uszy”) oraz Antoni Królikowski („Mecenas Porada”, „W rytmie serca”, „Przyjaciółki”), a partnerują im jako policjanci Konrad Eleryk („Samiec alfa”, „Dzień Matki”, „Infamia”) i Ireneusz Kozioł („Leśniczówka,”, „25 lat niewinności”, „Barwy szczęścia”).

Planeta Singli. Osiem historii w niedzielę o godz. 21:55 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat