2024-04-01

Tomasz Wygoda: Cieszę się, że mogłem dać za to „dziesiątkę”

Jeden z jurorów o występie, który otrzymał same maksymalne noty. Tomasz Wygoda skomentował szerzej taniec współczesny, który zaprezentowali Maciej Musiał i Daria Syta. Co sprawiło, że w piątym odcinku podobał mu się najmocniej? Jak ważne jest zaufanie pomiędzy partnerami na parkiecie? „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

„Dziesiątka” w górze
Tomasz Wygoda, który w 14. edycji tanecznego show debiutuje w roli jurora, zwrócił szczególną uwagę na występ Macieja Musiała i Darii Sytej, który otrzymał 40 punktów. - Po pierwsze, to było bardzo dobrze zatańczone. Po drugie, cieszę się, że jest taniec współczesny, bo pozwala pokazać to, jak odczuwamy muzykę poza tą techniką, która jest bardzo skodyfikowana i często niełatwa w tańcu towarzyskim - podkreślał specjalista w tej dziedzinie. - Maciek pokazał ładnie przeprowadzony temat, więc byłem szczęśliwy, że mogłem dać dziesiątkę - dodał.

Zaufanie to podstawa w tańcu
Uczestnicy w tym sezonie prezentują wysoki poziom, a Tomasz Wygoda w swoich ocenach często wypowiada się na temat partnerowań. Jak przygotować się do takich działań i dlaczego tak ważne jest, aby duet na parkiecie ufał sobie nawzajem? - Zaufanie bardzo długo zdobywamy, a bardzo szybko tracimy - mówił. - Jeśli którejś parze udaje się perfekcyjnie złapać, wiem, że jest to okupione wielotygodniowymi próbami - zauważył sędzia.

  

Foto: materiały prasowe Telewizja Polsat / AKPA: Piotr Podlewski, Jacek Kurnikowski

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat