2024-04-01

Kamil Baleja: Jeżeli kończyć, to właśnie w taki sposób. Wideo!

Znany dziennikarz i prezenter o pożegnaniu z programem „Taniec z Gwiazdami”. Kamil Baleja i Magdalena Perlińska odpadli w piątym odcinku show. W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL opowiedzieli, jakie emocje im towarzyszą tuż po ogłoszeniu wyników i jak będą wspominać wspólne występy na parkiecie. „Dancing with the Stars” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Ogromna wdzięczność
- Wspaniała podróż po świecie dźwięku i emocji - tymi słowami Kamil Baleja podsumował swój udział w 14. edycji show „Taniec z Gwiazdami”. Podkreślał, jak wiele działo się w jego głowie w ciągu ostatnich miesięcy. - Chyba nie ma takiego drugiego programu w Polsce, który wytwarzałby tak wiele tak niezwykłych emocji, więc jestem wdzięczny za to, że mogłem tutaj być - mówił w wywiadzie z POLSAT.PL.

Powrót do młodzieńczych lat
Ostatnim tańcem dla radiowca był walc wiedeński do szczególnego dla niego utworu „Nothing Else Matters” z repertuaru Metalliki. - To jest piękne zwieńczenie tego wszystkiego. To jest piosenka mojej młodości. Nauczyłem się jej grać jako pierwszej na gitarze. Dzisiaj miałem okazję wrócić do czasów, kiedy człowiek był bardziej rock'n'rollowy, świat wyglądał inaczej, kiedy miałem długie włosy. Wspaniale było wejść w ten świat, przeżyć bardzo trudną choreografię o odchodzeniu. Jeżeli kończyć, to w taki właśnie sposób - podkreślał Kamil Baleja.

Pochwały od partnerki
Głos zabrała również partnerka gwiazdy Magdalena Perlińska, która sama debiutowała w show. - Piąty odcinek to jest fantastyczny wynik, bo Kamil nigdy nie tańczył. To, że zrobił pięć fantastycznych występów, po ośmiu tygodniach tańca, jest czymś niesamowitym. Bardzo mu gratuluję jeszcze raz. Jestem bardzo dumna - skomentowała.

  

Foto: materiały prasowe Telewizja Polsat / AKPA: Piotr Podlewski, Jacek Kurnikowski

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat