2024-03-29

Viola Piekut i jej suknie ślubne w programie „Nasz nowy dom”

Wyjątkowa niespodzianka od Eli Romanowskiej dla pani Klaudii w 308. odcinku. W programie remontowane są wymagające tego budynki i mieszkania, ale także spełniają się marzenia bohaterów. Myśląca o ślubie ze swoim narzeczonym Cezarym kobieta została zabrana do Violi Piekut, żeby wybrać suknię na ten szczególny dzień. „Nasz nowy dom” w środę i czwartek o godz. 20:05.

Ślub i wesele odłożone na przyszłość
Bohaterami 308. odcinka są pani Klaudia i pan Cezary, którzy pomimo młodego wieku przeszli w życiu wiele. Narzeczeni każdego dnia zmagają się z problemami zdrowotnymi ukochanej córeczki Laury. Do tego spłonął dom, w którym mieszkali, a oni nie mają wystarczających środków na remont. Z tych względów para wstrzymała swoje plany dotyczące ślubu i wesela.

U znanej ekspertki od mody
Jedną z przygotowanych niespodzianek jest wizyta u Violi Piekut, która szykuje kreacje na „czerwony dywan” dla wielu gwiazd. Myśląca o ślubie z partnerem pani Klaudia mogła poczuć się niezwykle wyjątkowo, kiedy znana projektantka pomagała jej przy wyborze sukni. Podczas spotkania z ekspertką od mody znakomicie bawiła się także córeczka bohaterki odcinka, Laura.

Wielka radość pomagania
Dla samej Violi Piekut możliwość pomocy była cudownym przeżyciem. Zwróciła uwagę na reakcję pani Klaudii i jej nieziemsko błyszczące oczy, kiedy założyła kreację, na którą potem się zdecydowała. - Czułam niesamowitą energię, gdy zakładała tę suknię. To jest coś wspaniałego, że można komuś dać od siebie taką niezwykłą radość - podkreśliła.

„Nasz nowy dom” - sezon 22, zobacz odcinek 308:

Nasz nowy dom w środę i czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat