2024-03-22

Szczególne zaręczyny w programie „Nasz nowy dom”

Pan Wojciech ponownie oświadczył się swojej żonie Agnieszce w 306. odcinku. Choć od lat tworzą bardzo udane małżeństwo i wychowują razem trójkę dzieci, to w trakcie wizyty Eli Romanowskiej w ich domu okazało się, że przy ich zaręczynach czegoś brakowało. Z pomocą prowadzącej ten błąd został naprawiony. Zobacz wideo! „Nasz nowy dom” w środę i czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Sprzeczne wersje
Pan Wojciech, zanim poznał panią Agnieszkę, przeżył wielki miłosny zawód. Okazało się, że żona - z którą miał trójkę dzieci - zaszła w ciążę z innym mężczyzną i wyrzuciła go z domu. Udało mu się odnaleźć szczęście u boku obecnej małżonki, z którą mieszka we wsi Rąblów. Wspominając początki ich znajomości, niefortunnie pomylił sposób, w jaki doszło do ich zaręczyn...

Tak, jak być powinno
W trakcie wakacji rodzina mogła odpocząć w Warszawie, a dla małżonków została przygotowana romantyczna kolacja. W pewnym momencie pan Wojciech wyciągnął małe pudełeczko. Tym razem oświadczyny odbyły się z pierścionkiem! - Byłam w naprawdę dużym szoku! Okazuje się, że mój mąż po tylu latach potrafi być romantyczny - mówiła z uśmiechem pani Agnieszka. Mężczyzna natomiast podkreślał wdzięczność dla Eli Romanowskiej za szansę na wyjątkowe ponowne zaręczyny.

„Nasz nowy dom” - sezon 22, zobacz odcinek 306:

Nasz nowy dom w środę i czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat