2024-03-28

„Nasz nowy dom” ze specjalną akcją pomocy dla schroniska

W 307. odcinku widzowie mogli poznać historię zaangażowania się ekipy we wsparcie jednej z placówek w Lublinie. Wizyta w Schronisku dla Zwierząt Bezdomnych stała się początkiem pomocy potrzebującym stworzeniom, a także doprowadziła do niespodziewanych odkryć. Wśród czworonogów odnaleziono „sobowtórów” członków ekipy. „Nasz nowy dom” w środę i czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Zwierzęta też mogą liczyć na pomoc
W trakcie toczącego się we wsi Gałęzów remontu szczególną uwagę na potrzebujące zwierzęta zwrócił Maciej Pertkiewicz. - Jest dużo psów, które chodzą przy drodze i może coś się uda dla nich zrobić - powiedział Przemysławowi Oślakowi, z którym wybrał się do schroniska, aby dowiedzieć się, jakie działania można podjąć. - Dla zwierząt ja zawsze chętnie coś zrobię - przyłączył się szef ekipy budowlanej.

Uderzające podobieństwo
Na miejscu na panów czekała pewna niespodzianka, bo jedna z wolontariuszek zauważyła, że jest u nich pies, który ma bardzo podobne oczy do kierownika ekipy budowlanej. - Oczy faktycznie ma przepiękne, pytanie, czy ja mam takie ładne - zastanawiał się Przemysław Oślak. Udało się także znaleźć „psich sobowtórów” dwóch innych członków ekipy, w tym Macieja Pertkiewicza.

Jak pomóc Schronisku w Lublinie?
Przede wszystkim w placówce członkowie ekipy programu dowiedzieli się, jaka pomoc jest najbardziej potrzebna. Oni i pracownicy Polsatu zebrali specjalistyczną weterynaryjną karmę dla zwierząt, którą następnie przekazała prowadząca Ela Romanowska. Zachęcamy do wspierania tej placówki i adopcji cudownych czworonogów. Więcej szczegółów na profilach programu w mediach społecznościowych.

„Nasz nowy dom” - sezon 22, zobacz odcinek 307:

 

 

Nasz nowy dom w środę i czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

 

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat