2024-03-04

Powrót „Ninja Warrior Polska”. Jakie gwiazdy na torze?

Start dziewiątej edycji sportowego show, a w nim wielkie i znane fanom nazwiska! Na wymagającym torze w pierwszym odcinku m.in. Alexis Landot czy bracia Neffati. Do tego w rywalizacji o awans do finału niezawodni weterani, tacy jak Jan Tatarowicz i Grzegorz Niecko. Nowe odcinki „Ninja Warrior Polska” od 5 marca we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

By zdobyć górę
Z fanfarami i wielkim uśmiechem na twarzach zgromadzonej widowni, zawodników i prowadzących „Ninja Warrior Polska” powraca na antenę! O wspaniały nastrój zadbał jeden ze znanych zawodników ninja Józef Panuś. Przy akompaniamencie orkiestry, słowa jego pieśni, „trudne wyzwania nie zrażą mnie, gdy w głowie myśl dobrze znana, wszystkie przeszkody pokonać chcę, by zdobyć górę Midoryiama!”, wybrzmiały jeszcze dosadniej! Po tak wielkiej muzycznej uczcie zrelaksowani zawodnicy są gotowi wskoczyć na tor i pokazać, na co ich stać.

Tor ninja dla każdego
W pierwszym odcinku można liczyć na różnorodność sportowców, którzy połączeni w pary będą sobie wzajemnie kibicować. Będą ci poniżej i powyżej przeciętnego wzrostu, ci najmłodsi i najstarsi, ci z Polski, jak i z zagranicy. I choć nie staną razem na torze, to będą mogli komentować swoje przejścia, co da widzom wiele dobrej zabawy.

Goście specjalni z najwyższej półki
Na torze także między innymi bracia Neffati, Jamel i Jamil. To bliźniacy, znani głównie z TikToka, ale co ważne, z największym polskim kontem na tej platformie! Rodzeństwo od lat współpracuje z wiodącymi światowymi markami i artystami muzycznymi. Teraz postanowili podjąć kolejne życiowe wyzwanie w programie „Ninja Warrior Polska”.

Na sam szczyt!
Kolejną światową gwiazdą jest Alexis Landot. Francuz, który zajmuje się m.in. „wspinaczką miejską bez zabezpieczenia” i ma na swoim koncie zdobycie m.in. paryskich wieżowców Total, Engie czy wieży Eiffla. W Polsce zyskał sławę po nielegalnym wejściu na hotelu Marriott. Alexis już raz próbował przejść tor ninja, jednak sobie z nim nie poradził. Czy tak wysportowany zawodnik, dla którego ekstremalne zmagania to codzienność, może odpaść po raz kolejny? Czy poprzednio to był niefortunny przypadek?

Nie może ich zabraknąć
Wśród weteranów toru znajdą się m.in. Jan Tatarowicz i Grzegorz Niecko. Prywatnie to para przyjaciół, którzy wspierają się nie tylko sportowo. Z ośmiu polskich sezonów „Ninja Warrior Polska” ominęli tylko drugi. I prawie za każdym razem odnosili sukcesy. Jan Tatarowicz jest zawodnikiem, który był najbliżej zdobycia góry Midoryiama w Polsce. W 7. edycji pokonał linę i dotknął buzzer. Zabrakło mu wtedy pół sekundy do wymarzonego sukcesu. Czy tym razem będzie w jeszcze lepszej formie?

  

Ninja Warrior Polska od 5 marca we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat