2024-02-13

Jerzy Mielewski: Zdobycie Góry Midoriyama? To musi się udać!

Prowadzący program „Ninja Warrior Polska” zapowiada dziewiątą edycję show. Dla POLSAT.PL wypowiedział się przed startem kolejnych zmagań zawodników na wymagających torach: eliminacyjnym, półfinałowym i finałowym. Kto zdaniem Jerzego Mielewskiego ma największe szanse na zdobycie nagrody głównej? Rywalizacja od 5 marca we wtorki o godz. 20:05 w Polsacie.

Oczekiwania są duże
- Nadchodzi dziewiąty sezon „Ninja Warrior Polska”. Pytanie brzmi, czego się spodziewać? No ja czekam na jedno - mówi Jerzy Mielewski w rozmowie z POLSAT.PL, sugerując oczywiście zdobycie pierwszego polskiego tytułu ninja. W tym sezonie widzowie Polsatu zobaczą nie tylko znanych i lubianych zawodników pokroju Jana Tatarowicza czy Pawła Murawskiego, ale także utytułowanych sportowców i gwiazdy stacji. - Jeszcze nie mamy polskiego pogromcy Góry Midoriyama. To się musi wydarzyć - zapowiada prezenter.

Oby tak dalej!
Emocje w finale ósmej edycji sportowego show sięgnęły zenitu. Jerzy Mielewski nie wątpi, że poziom przygotowania rośnie z każdym rokiem. - Pamiętamy, jak zawodnicy dobijali się do tego momentu, żeby w ogóle stanąć pod liną. Tym pierwszym był Igor Fojcik, kolejne sezony, dwóch zawodników pod Górą Midoriyama, kolejny sezon, czterech zawodników pod Górą Midoriyama, ale nikt na szczycie... - analizuje. Czy ktoś w końcu sięgnie po nagrodę główną wiosną 2024 roku? Przekonamy się o tym już niedługo!

  

Ninja Warrior Polska od 5 marca we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat