2023-10-24

Jerzy Mielewski o debiutantach i mistrzach w „Ninja Warrior”

Prowadzący sportowy show Polsatu opowiada o zawodnikach z ósmego sezonu. Góra Midoriyama pozostała niezdobyta, ale w programie nie brakowało emocji, wzruszeń i zaskoczeń. Jerzy Mielewski zdradził POLSAT.PL, jak ocenia finałowy odcinek i którzy zawodnicy szczególnie zapadli mu w pamięć po kolejnej edycji zmagań na torze „Ninja Warrior Polska”.

Wysyp niespodzianek
Jak prowadzący ocenia tę ósmy sezon rywalizacji? - Było zaskakująco. Odpadli zawodnicy najlepsi w poprzednich edycjach, jak Jan Tatarowicz czy Igor Fojcik, który czekał na powrót, bo nie było go na torze przez dwa sezony ze względu na kontuzję. My też wiele sobie obiecywaliśmy po Igorze, a odpadł na, wydawałoby się, bardzo prostej dla niego przeszkodzie. Paweł Murawski, kolejny Last Man Standing, który nawet nie awansował do finału, więc sezon pełen zaskoczeń - podsumowuje Jerzy Mielewski.

Nowa fala
Prezenter docenia też nowe twarze w programie. - Wielu debiutantów, fajnych chłopaków. Są tacy uczestnicy, i oni podbijają serca, którzy niedawno skończyli osiemnaście lat, co pozwoliło im zgłosić się na casting. Więc mamy pokolenia, które dorastały, oglądając „Ninja Warrior”, ćwiczyły, trenowały i teraz mogą w końcu wystartować. To są genialne rzeczy - mówi zachwycony.

Piękna, ale nie słaba płeć
Ostatnią grupą, którą szczególnie chciałby wyróżnić prowadzący to kobiety, z których aż dwie w tym sezonie awansowały do finału. - To jest morderczy tor dla mężczyzn, ale panie są coraz lepsze. A Kasia Jonaczyk przechodzi samą siebie - docenia.

Dziękujemy za wspólne oglądanie 8. sezonu programu Ninja Warrior Polska w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat