2023-10-18

„Juras” podsumowuje ósmy sezon „Ninja Warrior Polska”

W rozmowie z POLSAT.PL prowadzący mówi o zaskoczeniach i nadziejach na przyszłość. W finale kolejny raz nie udało się pokonać Góry Midoriyama, ale do ostatecznej próby stanęło aż czterech zawodników. Jak tę emocjonującą edycję tuż po jej zakończeniu wspomina Łukasz „Juras” Jurkowski? Co jego zdaniem czeka widzów i zawodników w kolejnych sezonach sportowego show?

Niespodzianki na torze
- To nieprawdopodobne, że jest ósmy sezon, a program cały czas nas zaskakuje - mówi „Juras” pełen emocji po zakończeniu zmagań w finale. - Było wiele momentów, które kibice zapamiętają naprawdę długo, jak chociażby odpadnięcie na torach eliminacyjnych takich faworytów jak Igor Fojcik czy Janek Tatarowicz - wymienia prowadzący.

Gorący finisz
Zdaniem Łukasza Jurkowskiego szczególnie emocjonujący był ostatni odcinek, w którym aż czterech zawodników walczyło o zwycięstwo. - Pokazał, że mamy w Polsce mamy nieprawdopodobnie utalentowanych i pracowitych zawodników „Ninja Warrior”. Jeżeli konsekwentnie w każdym kolejnym sezonie ta liczba osób, które staną pod liną, aby zdobyć Górę Midoriyama będzie rosła, to proszę koniecznie oglądać dziewiąty sezon, bo będzie tam kolejka jak na Everest! - mówi z przekonaniem prowadzący.

Dziękujemy za wspólne oglądanie 8. sezonu programu Ninja Warrior Polska w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat