2024-02-27

Ewa Wachowicz chwyta za... piłę elektryczną. Zobacz wideo!

Pierwsze, zaskakujące kadry z wiosennych odcinków kulinarnego show „Ewa gotuje”. Zobacz jakie nietypowe przygotowania do pracy poczyniła autorka programu. Najpiękniejsza kobieta polskiej kuchni żadnej pracy się nie boi! Na start nowego sezonu Ewa Wachowicz bierze się za drobną stolarkę w plenerze. Nowe przepisy na pyszne dania od 2 marca w sobotę o godz. 10:10 w Polsacie.

Nie tylko gotowanie
W pierwszym odcinku Ewa Wachowicz zaprasza widzów do swojego pięknego domu z bali u stóp Babiej Góry. Choć zima tam nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, to gospodyni otwiera program na świeżym powietrzu. W ogrodzie przed budynkiem widzimy drewniany warsztat i to przy nim, a nie przy kuchennym blacie ma swój start wiosenny sezon.

Rękodzieło kuchenne
Z warsztatem wiąże się wiele emocji, bo kiedyś należał do taty Ewy Wachowicz, który zrobił go własnoręcznie. Zanim gospodyni rozpoczyna gotowanie w zawojskiej kuchni, chwyta za piłę i własnoręcznie wycina oraz szlifuje rustykalną deskę do krojenia! Piękny element dekoracyjny, ale też funkcjonalny.

  

Wiosna 2024 w programie
Wiosenny sezon „Ewa gotuje” liczy 13 odcinków. Widzowie będą podglądać Ewę w jej krakowskiej kuchni i nie tylko, ponieważ sporo rzeczy dziać się będzie w ogrodzie, jak też pod Babią Górą. I to dosłownie, bo w Zawoi wiele potraw powstanie na zewnątrz.

Ewa gotuje od 2 marca w sobotę o godz. 10:10 w Polsacie

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat