2024-01-24

Ewa Wachowicz na planie wiosennego sezonu programu

Gotowanie w plenerze wśród propozycji prowadzącej „Ewa gotuje”. W domu prezenterki pod Babią Górą zostały nagrane kolejne odcinki programu, które zostaną wyemitowane wiosną. Zdjęcia pokazują wyjątkowo ciekawe ujęcia z planu. Zobacz, co tym razem Ewa Wachowicz przygotowała dla widzów. Nowe przepisy od marca w Polsacie.

Pobić własny rekord
Po świętowaniu jubileuszowego 500. odcinka programu „Ewa Gotuje” pod koniec 2023 roku, czas na kolejne sprawdzone i urozmaicone przepisy. Ewa Wachowicz zamieściła w internecie fotki z planu wiosennego sezonu, zdradzając kulisy realizacji przygotowywanych odcinków. Tym razem gotowanie odbywało się nie w Krakowie, ale pod Babią Górą, skąd pozdrowiła widzów prowadząca.

Co w planach?
To właśnie w Beskidzie Żywieckim stoi wiejski dom Ewy Wachowicz. Można go obejrzeć na publikowanych zdjęciach, bo tym razem, nietypowo, miejscem gotowania nie była kuchnia prowadzącej, ale podwórze, gdzie ustawiono palenisko z kociołkiem. - Rozstawieni jesteśmy na resztkach śniegu i nawet coś nam prószy - relacjonowała dziennikarka. Wśród ujęć, nie tylko ognisko i stół, ale też... warsztat, który zrobił jej tata. - Mogłoby się wydawać, że w ogóle nie jest to program kulinarny. Ewa gotuje, ale czasem też coś zrobi - śmiała się nawiązując do tytułu programu i swojego tajemniczego majsterkowania. Przygotowywane w tle potrawy rozwiały wątpliwości.

Dania w roli głównej…
Do kociołka trafiły kiełbaski i boczek, w piekarniku złocił się kołacz... Dziennikarka pokazała nie tylko to, jak wygląda plan zdjęciowy w plenerze i w domu, ale też telewizyjny proces przygotowania potraw, które są gotowane i pieczone w czasie rzeczywistym. Kiedy powoli dochodzą, ekipa ma czas na przerwę. A po gotowaniu, oprócz prezentacji nagrywanej do programu, dania są też fotografowane, aby pięknie pokazać je, między innymi na POLSAT.PL.

Nowe odcinki programu Ewa gotuje wiosną w Polsacie.

Wszystkie sezony programu Ewa gotuje oglądaj online na polsatboxgo.pl.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat