2024-02-23

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Przygotowania do 20. sezonu

„Najlepsi” uchylają rąbka tajemnicy, co wydarzy się w jubileuszowej edycji. Widzowie mają okazję podejrzeć, jak wyglądają przygotowania do kolejnych metamorfoz gwiazd. Zobacz zdjęcia i wideo udostępnione przez uczestników, jurorów i trenerkę wokalną show! „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od 8 marca w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Musi być pięknie!
Praca nad programem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wymaga wielu poświęceń. Zawodowo, ale również prywatnie. „Próby charakteryzacji,  próby muzyczne, próby kostiumów i choreografii, próby kamerowe...” - wylicza Katarzyna Skrzynecka. Aktorka wierzy jednak, że uda się połączyć harmonogram ósemki gwiazd, które będą reprezentować jubileuszową edycję „Najlepszych”. „Będzie pięknie! MUSI” - przekonuje.

Dobry początek
Barbara Kurdej-Szatan nie kryje radości z rozpoczęcia nagrań do 20. sezonu. „Bardzo się cieszę” - napisała aktorka, udostępniając kilka zdjęć z kulis. Fani są zachwyceni jedną z jej stylizacji. Dominujący kolor żółty przykuwa uwagę. „Piękna”, „Śliczna jesteś”, „Uwielbiam” - oceniają internauci.

Maski już gotowe
Jakie postaci wylosuje Barbara Kurdej-Szatan? Co przyniesie kołowrotek? Gwiazda zaprezentowała jeden z etapów metamorfozy, gdzie ma klejoną maskę. Czy można zgadnąć, w kogo się wciela? Na planie odwiedziły ją dzieci - córka Hania i syn Henryk.

Lekcje wokalu
Zanim uczestnicy trafią na wiele godzin do charakteryzatorni, intensywnie trenują z Agnieszką Hekiert. Oto kilka zdjęć, jak wyglądają przygotowania ze znaną nauczycielką śpiewu.

Zawsze w gotowości
Małgorzata Walewska zdradza, co robi między przerwami w wykonach. W jaki sposób relaksuje się śpiewaczka operowa?

Będzie się działo!
„A my znów w komplecie na planie jubileuszowego sezonu. Fantastyczny czas” - pisze Robert Janowski, prezentując zdjęcie z Piotrem Gąsowskim. Dawny prowadzący show, wciela się teraz w sędziego. Jak wypadnie w tej roli?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 8 marca w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo