2024-02-21

Agnieszka Hekiert o pracy z najlepszymi uczestnikami show

Trenerka wokalna „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zdradza kulisy treningów gwiazd. W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL Agnieszka Hekiert zapowiada, czego można się spodziewać po edycji „Najlepsi”. Jak uczestnicy programu podchodzą do pracy z nauczycielką? Jak bardzo poświęcają się do nowych ról? Metamorfozy gwiazd od 8 marca w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Ambicje uczestników
Do rywalizacji w 20. sezonie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przystąpią: Aleksandra Szwed, Mateusz Ziółko, Stefano Terrazzino, Filip Lato, Basia Kurdej-Szatan, Maria Tyszkiewicz, Kacper Kuszewski i Katarzyna Skrzynecka. Gwiazdy są w trakcie treningu wokalnego z Agnieszką Hekiert, która uchyla rąbka tajemnicy nadchodzących odcinków. - Czego się można spodziewać? Samych wygranych i tego, że nie będzie łatwo! Z jednej strony jest zabawa, ale i też rywalizacja, ponieważ ci uczestnicy chcą naprawdę wypaść dobrze. To są takie zadziory. To nie jest przypadek, że program wygrali akurat ci ludzie. Oni mają w sobie ten dryg sportowca, że chcą być najlepsi, chcą być perfekcjonistami. To właśnie będziemy oglądać - przekonuje w rozmowie z POLSAT.PL.

Pogodzić show z innymi obowiązkami
- Obawa jest jedynie taka, że to naprawdę zapracowani ludzie i mają milion seriali, filmów, produkcji teatralnych. Wiem, że tutaj trzeba być dla nich mega dostępnym, żeby ich łapać - komentuje Agnieszka Hekiert. Wie jednak, że gwiazdy chętnie podejmują się prac domowych związanych z metamorfozami i ćwiczą postaci poza salą treningową. - To są ludzie, którzy to wiedzą i dla nich jest to naturalne - dodaje.

Stworzyć magię na scenie
Wiele z wcieleń uczestników jubileuszowej edycji przeszło do historii show. Agnieszka Hekiert jest przekonana, że gwiazdy udowodnią, że są w stanie przebić wcześniejsze dokonania. - Mam wrażenie, że oni pracują dwadzieścia cztery godziny na dobę. To później daje olbrzymie efekty w postaci takich występów, które mają w sobie magię. Nie chodzi już tylko o to, żeby być perfekcyjnym w ozdobnikach, w ruchu, w manierach, czy w tańcu. Tam się dodaje też swoją osobowość, tą fajną, charakterystyczną, która jest szaleńczo zakochana w byciu na scenie. To jest piękne dla nas trenerów i widzów - podsumowuje trenerka wokalu.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 8 marca, w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo