2024-01-19

Karolina Gilon pływa z delfinami i rekinami na Malediwach

Prowadząca „Ninja Warrior Polska” spełnia swoje marzenia na bajecznych wyspach. Egzotyczna wyprawa jest dla niej pełna nowych doświadczeń i „pierwszych razów”. Jak przyznała, wejście do wody pełnej rekinów było olbrzymim wyzwaniem, ale za to pływanie obok ławicy delfinów to scena jak z bajki. Co Karolina Gilon mówi o wrażeniach z podróży i czym jeszcze jest zaskakiwana?

Jak ze snów
„Malediwy. Moje marzenie od dziecka” - napisała prezenterka na Instagramie. „Wylądowałam i zaczynam spełniać swoje sny. Już nurkowałam z delfinami i rekinami. Zdjęcia wyglądają jak z filtrem. Czuję, że to będzie jeden z najlepszych wyjazdów ever. O ile nie najlepszy” - komentuje z nadzieją, dziękując swojemu przyjacielowi, że zabrał ją na wyprawę po archipelagu na Oceanie Indyjskim.

Ahoj przygodo!
- Dostałam wiele wiadomości, że Malediwy to nuda, tam się nic nie dzieje, tam się tylko leży i opala. No oczywiście można tak spędzać czas, ale jak się pojedzie na taki przygodowy wyjazd jak my, to uwierzcie mi, że tutaj nudy nie ma. Ja jestem tu dwadzieścia cztery godziny, a czuję jakbym była tydzień. Tyle emocji, tyle przeżyć: delfiny, płaszczki, rekiny. Naprawdę jak chce się przeżyć przygodę to można - mówiła w relacji, podkreślając, że warto zamówić też zdjęcia i nagrania z takich przygód u profesjonalistów.

Nowe doznania każdego dnia
Nowością dla Karoliny Gilon jest również to, w jakim towarzystwie spędza wakacje. To spora zorganizowana grupa. - Zawsze jeździłam na wakacje z bliskimi znajomymi albo sama. Nasza grupa się dopiero powiększa, w sumie będzie nas ponad trzydzieści osób. Większości z nich nie znam i już wiem, że to będzie coś nowego, ciekawe doświadczenie - podsumowuje prowadząca „Ninja Warrior Polska” w Polsacie oraz „Love Island. Wyspa miłości” w Czwórce.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat