2023-11-28

Karolina Gilon na Madagaskarze. „Spełniam swoje marzenia”

Prezenterka i modelka relacjonuje w mediach społecznościowych pobyt w egzotycznym kraju. Kiedy tylko ma okazję, uwielbia odkrywać nowe miejsca, a na jej liście jest jeszcze wiele podróżniczych celów. Karolina Gilon przyznaje, że w ten sposób spełnia swoje marzenia. Podczas wakacji na Madagaskarze opowiedziała swoim fanom o towarzyszących jej emocjach i kolejnych planach.

Pokazać piękno świata
Karolina Gilon widzom Polsatu i Czwórki może się kojarzyć ze słoneczną Hiszpanią, która jest miejscem akcji randkowego reality show „Love Island. Wyspa miłości”. W przerwie od pracy prezenterka chętnie dzieli się szczegółami życia prywatnego ze swoimi fanami. Wśród nich są wyjazdy do innych krajów. W mediach społecznościowych lubi pokazywać piękne obrazki, żeby obserwujący mogli, chociaż w najmniejszym stopniu, być razem z nią. - Wiele osób może sobie myśleć, że gwiazda telewizji zarabia pieniądze i chwali się wakacjami, a wcale tak nie jest. Ja po prostu spełniam swoje marzenia z dzieciństwa. Za każdym razem, jak gdzieś lecę, to doceniam to. Doceniam każdą chwilę, każdą minutę, jak gdzieś jestem - tłumaczy.

Zauroczona afrykańską wyspą
Nie minęło wiele czasu od wyjazdu do Meksyku, a prowadząca „Ninja Warrior Polska” opublikowała materiały z kolejnej podróży. - Madagaskar jest przepiękny. To bardzo fajny kierunek. Ludzie są fantastyczni, są przepiękne plaże. Wszystko jest super. Wiem, że na pewno do tego miejsca będę wracała - opisuje.

Spełnianie marzeń z dzieciństwa
Karolina Gilon na umieszczonym w sieci filmiku opowiedziała także, jak narodziła się jej miłość do podróżowania. - Miałam ją zaszczepioną w dzieciństwie, tylko niestety nie mogłam sobie pozwolić na podróżowanie ze względów finansowych. Jako mała dziewczynka marzyłam o egzotycznych miejscach, oglądałam je w internecie. Później - gdy dorastałam - widziałam, jak znajomi podróżują. Tak czasami w życiu się układa, że nie możemy sobie na to pozwolić, aczkolwiek i tak uważam, że miałam super dzieciństwo bez tego. Wiedziałam, że kiedy zacznę w życiu pracować i zarabiać, będę przeznaczać dużą część pieniędzy na podróże, bo to zawsze było moje marzenie. Byłam głodna świata, chciałam zobaczyć, jak żyją ludzie na innych kontynentach, jak wyglądają inne kultury - zaznacza.

Jeszcze więcej wrażeń
Gwiazda Polsatu mówi, że na swojej mapie ma jeszcze wiele punktów, które chce odwiedzić, a w planach ma już w następny wyjazd. Kolejnym celem są Malediwy, a jedną z atrakcji tej egzotycznej podróży jest freediving - nurkowanie na wstrzymanym oddechu. - To jest jakiś kosmos - ekscytuje się Karolina Gilon.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat