2023-12-21

Smolasty i Lanberry na trasie „Aquaria Tour” razem z Dodą

Kolejni artyści na jednej scenie z gwiazdą podczas niezwykłych koncertów w Polsce. Smolasty i Lanberry mieli okazję współpracować z wokalistką na przestrzeni kilku ostatnich lat i wylansować razem m.in. takie hity jak „Nim zajdzie słońce” czy „Don't Wanna Hide”. Przygotowania do trasy „Aquaria Tour” widzowie Polsatu mogli podglądać w programie „Doda. Dream Show”.

Raper na topie
Najpierw ogłoszono, że bryska zaśpiewa z Dodą w Tauron Arenie Kraków, a już wiadomo, że do „Aquaria Tour” dołącza Smolasty. Fani będą mogli usłyszeć rapera w Łodzi na koncercie 20 stycznia. Wykonają ich największy wspólny hit, który szturmem zawojował polskie notowania list przebojów w ostatnim półroczu. „Nim zajdzie słońce” tylko na YouTube ma ponad 56 milionów wyświetleń i pozostaje drugim najchętniej odtwarzanym teledyskiem na tej platformie.

Jeszcze jeden bonus
Lanberry była pod ogromnym wrażeniem październikowych koncertów Dody. - Porywające, spektakularne show na poziomie światowym, niebanalne aranżacje hitów, które doskonale kojarzymy z rozgłośni radiowych i przede wszystkim, the one and only, czyli Doda w fenomenalnej formie, prezentuje nam swój wulgaryzm i zaprasza do fascynującego świata Aquarii. To po prostu trzeba zobaczyć! - dzieliła się wrażeniami. Artystka wystąpi jako gość specjalny Dody, w sobotę 27 stycznia 2024 roku w Ergo Arenie.

Aquaria Tour 2024:
6 stycznia - Tauron Arena, Kraków
20 stycznia - Atlas Arena, Łódź
27 stycznia - Ergo Arena, Gdańsk/Sopot

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat