2023-12-01

Nowe zawodowe plany jurorów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała po sezonie programu. Co robią i co zamierzają robić? Jak wykorzystują dni, które dotychczas zajmował im głównie muzyczny show Polsatu? Oczywiście rozwijają swoje artystyczne projekty i pasje, a nowymi pomysłami dzielą się z fanami w sieci. Efekt? Dwie nowe płyty, dwa przedstawienia i film. To także oznacza, że wśród jurorów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” musi dojść do zmian.

Zapracowany Paweł Domagała
Muzyk i aktor ze względu na liczne plany artystyczne zdecydował się zrezygnować z uczestnictwa w programie. Jakie projekty zajmują uwagę byłego już jurora? „Chcę skupić się na swojej twórczości: pracy nad nową płytą, przygotowaniem stand-upu i produkcją filmu w reżyserii Zuzy” – zapowiedział, ogłaszając odejście z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Ostatnie szlify Małgorzaty Walewskiej
Śpiewaczka operowa cały czas koncertuje, dzieląc się z fanami muzyki poważnej swoim ogromnym talentem. W postach na Instagramie uchyla rąbka tajemnicy dotyczącej przygotowań do nadchodzącej nowości. To „Bal maskowy” Verdiego w Operze Śląskiej, pod kierownictwem muzycznym Tomasza Tokarczyka i w reżyserii Anny Wieczór. „Wystąpię w roli wiedźmy Ulryki. Premiera już 9 grudnia!” - pisze artystka.

Praca zespołowa Roberta Janowskiego
„Będzie płyta” - zapowiada radośnie wokalista, publikując filmik, na którym śpiewa z towarzyszeniem przyjaciół muzyków. „Próbujemy w domu, ale czas na przerwę. Kocham swoją pracę” - pisze muzyk. Poprzedni album wydał w 2018 roku, więc fani, jak deklarują w komentarzach, niecierpliwie czekają na nowy krążek.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo