2023-11-23

Paweł Domagała żegna się z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Juror poinformował fanów programu o swojej decyzji. Co napisał o powodach? Paweł Domagała oceniał metamorfozy uczestników w osiemnastej i dziewiętnastej edycji muzycznego show. - Bardzo dziękuję Telewizji Polsat i całej ekipie realizacyjnej za super przygodę i świetną zabawę - podsumował. Dwudziesty sezon „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wiosną na antenie.

Inne obowiązki
Paweł Domagała przekazał informację, że przestaje być jurorem w muzycznym programie. - Chciałem wam powiedzieć, że z jesiennym sezonem kończy się moja obecność w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Bardzo dziękuję Telewizji Polsat i całej ekipie realizacyjnej za super przygodę i świetną zabawę. Doba ma wciąż dwadzieścia cztery godziny, więc chcę skupić się na swojej twórczości: pracy nad nową płytą, której premiera w listopadzie, przygotowaniem stand-upu i produkcją filmu w reżyserii Zuzy - tłumaczy piosenkarz.

Specjalna wiadomość dla...
Artysta zwraca się również do prowadzących program. - Maciej Dowbor i Maciej Rock, będę tęsknił. Pamiętajcie, że zawsze możemy wyjechać na weekend do jakiegoś domku na Suwalszczyźnie i pograć w scrabble. Ja prowadzę - żartuje Paweł Domagała. Dziękujemy za dwa sezony i życzymy powodzenia w dalszej karierze! I to jakiej!

Na antenie w innym wymiarze
Juror nie znika zupełnie z polsatowego ekranu. Jego wybitny komediowy talent można nadal podziwiać, oglądając serial „Rafi”, emitowany na platformie Polsat Box Go. Gra w nim nie tylko główną rolę, ale jest również jego pomysłodawcą, co daje gwarancję dużej dawki inteligentnego humoru, jednak z dozą szczerej wrażliwości i nutą tajemniczej pozaziemskiej mocy.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo