2023-09-27

Paweł Domagała w programie „PrzeVoDnik” o serialu „Rafi”

Aktor i wokalista o nowej produkcji według jego pomysłu zrealizowanej dla Polsatu. W rozmowie z Bartoszem Wróblewskim Paweł Domagała odsłania kulisy powstawania serialu oraz mówi o intrygujących warstwach, które zawiera ta zabawna historia. Opowiada o bajkowych, mitologicznych i literackich inspiracjach, a także zdradza, jak pracuje się z rodziną na planie. Dlaczego warto oglądać tę produkcję i co ją wyróżnia na tle innych? „Rafi” od 6 października w Polsat Box Go.

Paweł Domagała o serialu „Rafi”
W programie „PrzeVoDnik” Paweł Domagała opowiada o kulisach powstawania tej produkcji, o nerwach przed wypuszczeniem swojego dzieła w świat, a także o tym, co w tym serialu jest wyjątkowe. Skąd wziął się pomysł i jak razem z żoną oraz Ewą Bulandą, a później także z reżyserem Bartoszem Prokopowiczem pracowali nad finalną wersją „Rafiego”? Dlaczego twórcy zdecydowali się na bajkową konwencję? Co ich inspirowało? Do czego jest im potrzebny humor? Jaki i dlaczego właśnie taki jest bohater tytułowy? Jak pracuje się z rodziną na planie? Paweł Domagała zwraca uwagę na oryginalne aspekty produkcji i mówi o tym, co wyróżnia ją spośród innych seriali obecnych na polskim rynku VoD.

Zobacz rozmowę z Pawłem Domagałą w programie „PrzeVoDnik”

Kim jest Paweł Domagała?
Aktor, muzyk, wokalista, autor piosenek i scenariuszy, a także juror programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Znany z takich przebojów, jak „Weź nie pytaj”, „Wystarczę ja” czy „Jestem tego wart”, a także z ról w takich filmach, jak „Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Serce nie sługa”, „Na chwilę, na zawsze”, czy „Wkręceni” i „Wkręceni 2”. Pomysłodawca i odtwórca roli tytułowej w zrealizowanym dla Polsatu serialu „Rafi”.

O czym jest serial „Rafi”?
„Rafi” to serial metafizyczno-obyczajowy z wybitnymi aktorami i dialogami pełnymi humoru. To także opowieść o zmianie, która daje nadzieję. Taka, po której widz ma poczuć się dobrze, świat wydawać się odrobinę lepszy, a życie łatwiejsze do zniesienia. - Mam nadzieję, że ten serial da oglądającym dużo radości, nadziei i inspiracji do życia - zdradza w zapowiedzi Paweł Domagała.

Twórcy produkcji
Reżyserem „Rafiego” jest Bartosz Prokopowicz („Szczęścia chodzą parami”, „Chemia”), a w obsadzie serialu znaleźli się: Paweł Domagała, Zuzanna Grabowska, Danuta Stenka, Anna Cieślak, Paulina Gałązka, Piotr Głowacki, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki i Tomasz Schuchardt. Pomysłodawcami produkcji są Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska, za scenariusz odpowiadają Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski. Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat. Producentem wykonawczym jest firma TFP.

Serial „Rafi” od piątku 6 października 2023 roku w Polsat Box Go.